راد دٌر
خانه / درب فرفورژه / مدل درب حیاط | بهترین مدل درب حیاط جدید باقیمت ارزان|RaaddooR

مدل درب حیاط | بهترین مدل درب حیاط جدید باقیمت ارزان|RaaddooR

Yard door

انتخاب مدل درب حیاط برای عمارت شما

مدل درب حیاط از مهم‌ترین عوامل مؤثر در انتخاب دربی مناسب برای ورودی عمارت شماست. مدل درب حیاط ساده برای مکان‌هایی مناسب است که از طراحی چندان مدرن و پیچیده‌ای برخوردار نیستند؛ درعین‌حال، مدل درب حیاط ساده و شیک از پرکاربردترین انواع درب ورودی به شمار می‌آید؛ برای مثال درب حیاط ساده آهنی که از مدل درب آهنی ورودی ساختمان تبعیت می‌کند و از نمونه‌های پرفروش در بازار درب‌های ساختمانی به‌حساب می‌آید.

مدل درب حیاط | بهترین مدل درب حیاط جدید باقیمت ارزان|RaaddooR

خرید عمده انواع مدل درب حیاط

 مدل درب حیاط فرفورژه نیز جزو دسته‌بندی مذکور محسوب می‌شود؛ این انواع بیشتر به‌عنوان درب ویلایی استفاده می‌شوند. درب‌های فلزی ورودی ساختمان‌های ویلایی ازجمله درب حیاط، شیک بوده و از جنبه زیبایی بصری برای مخاطب از اهمیت بالایی برخوردارند. هرکدام از انواع نامبرده بسته به مکان و معماری عمارت برای ورودی انتخاب و جایگذاری می‌شوند؛ لذا برای پوشش دادن همه انواع ساختمان و معماری تنوع بسیاری را شامل خواهند شد.درب فرفورژه جز بهترین مدل درب ورودی ساختمان آهنی محسوب می شود.

درب‌های فرفورژه با داشتن طرح‌های بسیار متنوع برای انواع نما و معماری مناسب است؛ البته همه مورد گفته‌شده به اعتبار و مهارت تولیدکننده بستگی دارد. تولیدکنندگان درب‌های ورودی فلزی و فرفورژه می‌بایست همواره طرح‌های بروز را ارائه داده تا سطح گسترده‌ای از سلایق را پوشش دهند. خریدوفروش عمده درب‌ فلزی و فرفورژه نشان از استقبال بالای مشتریان و عمده سازان دارد.

بهترین انواع مدل درب حیاط جدید

خریدوفروش عمده انواع مدل درب حیاط ساده و فرفورژه در اقصی نقاط کشور انجام می‌پذیرد؛ اما نکته قابل‌توجه، درصد فروش و به عبارتی محبوبیت نوع خاصی از انواع مدل درب حیاط می‌باشد. وجود درب حیاط قدیمی در کنار مدل های جدید، گویای تفاوت‌های بی‌شمار بین طرح‌های قدیم و جدید می‌باشد.

مدل درب حیاط | بهترین مدل درب حیاط جدید باقیمت ارزان|RaaddooR

فروش عمده بهترین مدل درب حیاط

در سبک قدیمی، تأکیدی بر زیبایی بصری وجود نداشت؛ اما در نمونه‌های مدرن و جدید، سعی تولیدکننده در خلق محصولی زیبا و باکیفیت می‌باشد. درب حیاط ساده آهنی که از مدل درب فرفورژه تبعیت می‌کند، از نمونه‌های پرفروش محسوب می‌شود. وجود طرح‌های بی‌شمار و جذاب، سبب این محبوبیت شده است؛ به‌نحوی‌که سازندگان این محصول تلاش خود را بر تولید درب حیاط ساده آهنی شیک متمرکز کرده‌اند.

طراحی مدل درب حیاط ویلایی بر سبک و سیاق درب فروش صورت گرفته است؛ درب‌هایی با پیچش و خمش فولاد در کنار گل نرده‌ها و طرح‌های اسلیمی که زیبایی کار را دوچندان نموده است. مدل درب حیاط ساده و شیک همچون گذشته از طرفداران خاص خود برخوردار می‌باشد؛ طراحی ظریف در کنار سادگی و قیمت مطلوب و ارزان‌تر نسبت به دیگر انواع، از برگ‌های برنده این مدل محسوب می‌شود. تطابق مدل درب حیاط ساده و شیک با انواع معماری‌ها و نما های ورودی ساختمان، از دیگر نقاط قوت این نوع به‌حساب می‌آید.

خریدوفروش عمده مدل درب حیاط شیک

درب‌های ساختمانی، علی‌الخصوص مدل درب حیاط فلزی ساده، به‌صورت عمده خریدوفروش می‌شوند. این معاملات، بیشتر در مراکز و نمایندگی‌های فروش درب‌های فرفورژه به انجام می‌رسد؛ مراکزی که باهدف ارتباط مستقیم تولیدکننده و خریدار در جهت کاهش واسطه‌گری و ثبات قیمت‌ها راه‌اندازی شده‌اند.

از انواع درب حیاط شیک می‌توان به مدل ریلی اشاره کرد؛ این نمونه به سبب استراکچر خاص خود، از استقبال بالایی برخوردار است. مدل درب ریلی، بنا به طراحی جدید و مدرن پای خود را به عمارت های تازه‌ساخت، بازکرده است. مدل درب حیاط ویلایی نیز ازجمله مدل‌های درب حیاط ساده و شیک به‌حساب می‌آید.

مدل درب حیاط | بهترین مدل درب حیاط جدید باقیمت ارزان|RaaddooR

درب حیاط ویلایی

این نوع، در بیشتر مواقع، زیرمجموعه مدل درب ورودی حیاط فرفورژه تلقی می‌شود؛ چراکه در کنار متریال اصلی خود یعنی فولاد، آهن و چودن، از طراحی درب‌های فلزی و فرفورژه بهره برده است. مدل ویلایی با بهره‌گیری از مدل درب حیاط قدیمی و سبک جدید، تلفیقی جذاب را به وجود آورده و به منصه ظهور گذاشته است.

انواع مدل رنگ درب حیاط ساده در بازار فروش

مدل در حیاط ساده در کنار استراکچر و سبک طراحی و ساخت خود، ازلحاظ رنگ‌بندی نیز متفاوت می‌باشد. مدل رنگ درب حیاط ساده، نقش مهمی را در زیبایی بصری درب و القای زیبایی به مخاطب ایفا می‌کند؛ به‌نحوی‌که این تأثیرگذاری به‌مراتب از خود طرح مهم‌تر خواهد بود. مدل رنگ درب حیاط ساده در تعدادی محدود می‌شود؛ رنگ‌های تیره – طلایی از مهم‌ترین انواع مدل‌های رنگ درب حیاط ساده محسوب می‌شوند و پایه اصلی بسیاری از رنگ‌های درب ورودی بر همین انواع، استوار است.

بیشتر بدانید : درب چوبی اتاق _ کیفیت برتر قیمت کمتر

 این رنگ‌ها در مدل درب حیاط فلزی ساده نیز به‌کاررفته و همان نقش را ایفا خواهند کرد؛ به عبارتی در کنار تعداد محدود رنگ‌ها، این تطبیق بالای آن‌ها با طرح درب است که این موضوع را پوشش داده و به نقطه قوت مبدل شده است. مدل در حیاط ساده، بخش بزرگی از زیبایی بصری خود را مرهون همین رنگ‌ها است.

انواع مدل رنگ درب حیاط ساده را می‌توان در کاتالوگ رنگ درب حیاط مشاهده کرد؛ کاتالوگ رنگ درب حیاط در سایت‌های فروش شرکت‌های معتبری چون راد درب (RaaddooR) قابل‌دسترس و مشاهده می‌باشد.

تولیدکننده انواع مدل درب حیاط ساده آهنی

مدل درب حیاط | بهترین مدل درب حیاط جدید باقیمت ارزان|RaaddooR

درب حیاط

درب‌های حیاط ساده آهنی یا درب‌های فرفورژه، از پرفروش‌ترین انواع درب فلزی ورودی می‌باشند؛ استقبال بالای عمده سازان و خریدوفروش عمده درب‌های فلزی فرفورژه گواه بر این موضوع است. این مدل، از انواع درب حیاط شیک به‌حساب آمده و طراحی خاص و منحصربه‌فرد خود را دارد؛ به‌نحوی‌که این مدل در حیاط ساده با پیچ‌وخمش ورق‌ها و میله‌های فولادی، جلوه زیبایی را به ورودی عمارت شما می‌بخشد.

 تولیدکننده انواع مدل درب حیاط ساده آهنی، با ساخت انواع متنوع، توانسته نقش ویژه‌ای را در تثبیت جایگاه درب‌های فرفورژه ایفا کند. شرکت‌های معتبری همچون راد درب (RaaddooR) با تولید انواع مدل جدید، در کنار ساخت مدل‌های درب حیاط ریلی و قدیمی نیازهای بازار تقاضا را پوشش می‌دهد.

 این تولیدی‌ها با راه‌اندازی مراکز فروش درب‌های ساختمانی در کنار سایت‌های فروش، سعی در جلوگیری و حذف دلالان از بازار را دارند؛ شما با مراجعه به این سایت‌ها بدون صرف زمان و هزینه و در اسرع وقت، می‌توانید از انواع مدل درب حیاط فلزی ساده و جدید بازدید به عمل‌آورده و طی مشاوره با مدیریت واحد فروش، درب منتخب را خریداری نمایید.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده انواع درب تجاری-اداری-مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128428184
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Metal Door

درب فلزی | خریدوفروش عمده بهترین مدل درب فلزی ورودی ساختمان |RaaddooR

خرید عمده انواع درب فلزی ساختمان درب فلزی ، از مواردی می‌باشد که موردتوجه بسیاری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.