خانه / درب داخلی / درب چوبی اتاق | مرکز خرید عمده انواع درب داخلی | RaaddooR

درب چوبی اتاق | مرکز خرید عمده انواع درب داخلی | RaaddooR

Wooden door of the room

انواع طرح درب چوبی اتاق

درب چوبی اتاق از مهم‌ترین پنل های دکوراسیون در عمارت شماست. درب چوبی که از دسته درب‌ داخلی ساختمان می‌باشد، وظیفه تقسیم فضای خانه را بر عهده دارد؛ اما با توجه به محل جداسازی و مکان مورد استفاده، متریال به‌کاررفته در ساختار درب چوبی نیز متفاوت خواهد بود. متریال اصلی در ساخت درب چوبی اتاق ، چوب (wood) می‌باشد؛ چوب از زیباترین ساختارهای طبیعی برای تولیدات صنعتی مورداستفاده در خانه‌ها است.شرکت درب چوبی تلاش خود را در تولید درب داخلی، با کیفیت بالا و قیمت ارزان را برای ارائه به خریداران عمده درب های داخلی خواهد نمود.

Wooden door of the room

Wooden door of the room

 بافت های زیبای چوب به‌عنوان یک المان طبیعی، طرفداران بسیاری را در معماری داخلی داشته و روزبه‌روز بر این تعداد افزوده می‌شود. برحسب نوع چوب و درصد چوب به‌کاررفته (نسبت چوب به پروفیل‌ها) و طرح درب به انواع گوناگون تقسیم می‌شوند. طرح‌های درب چوبی اتاق به انواع کلاسیک، مدرن، روستیک، پنلی و ساده تقسیم‌بندی شده و برحسب سلیقه طراح، با متریال glass آمیخته می‌شوند.رنگ درب چوبی اتاق نیز در انتخاب مشتری تاثیر گذار است؛اکثر مشتریان برای خرید عمده درب های چوبی اتاق، رنگ سفید را انتخاب می کنند.انتخاب رنگ سفید برای درب داخلی به دلیل نزدیک بودن این رنگ به هارمونی داخلی خانه می باشد.

مطابق مکان موردنظر، با افزودن متریال خاص به درب داخلی ،برای استفاده در آن مکان مناسب خواهند شد. برای مثال در درب چوبی، از پروفیل‌های چوب مانند MDF و HDF استفاده می‌شود که در سرویس بهداشتی و حمام استفاده می‌شوند؛ در این درب‌ها، با لایه‌ای از ورق ABS آغشته به رزین، از نفوذ آب به داخل درب جلوگیری کرده و عمر درب چوبی را افزایش می‌دهند.اصولاً برای سالن پذیرایی از درب چوبی CNC شده و ترکیبی با Glass کار می‌کنند؛ این در حالی است که برای فضای آشپزخانه و اتاق‌خواب از درب چوبی اتاق با طرح ساده پنل دار و شیک استفاده می‌شود.

درب چوبی اتاق‌خواب

Wooden door of the room

Wooden door of the room

 از مدل‌های پرفروش درب چوبی، به درب چوبی اتاق‌خواب می‌توان اشاره کرد. در درب چوبی اتاق، طراح سعی داشته تا با دخالت حداقلی، طرحی ساده و شیک و مبنی بر ساختار چوب را به نمایش بگذارد؛ استفاده از مدل‌های میلانو، مادرید، تک‌قاب و … که از طرح‌های ساده به شمار می‌آیند، بر زیبایی هرچه بیشتر درب می‌افزایند. اصولاً درب‌های ورودی ساختمان لوکس‌تر و درب‌های داخلی ساده‌تر می‌باشند.در بازار درب های ساختمانی،خرید و فروش عمده درب های چوبی اتاقی، سهم بزرگی از معاملات را به خود اختصاص می دهد.

قیمت درب چوبی اتاق

در مطالب قبل با متریال درب چوبی اتاق آشنا شدیم. حال قیمت درب چوبی و تنوع قیمتی آن قابل‌درک خواهد بود. چوب ازجمله متریالی است که قیمت بالایی دارد؛ اینکه درب موردنظر شما تمام چوب باشد یا روکش طبیعی، خود بر قیمت نهایی تأثیر دوچندانی می‌گذارد.روکش در چوبی اتاق بر اسا محل استفاده متغییر خواهد بود؛ برای مثال در درب های سرویس بهداشتی،روکش درب چوبی لایه ای از absخواهد بود،در حالی که در درب های اتاقی روکش درب چوبی اتاقی،لایه ای از چوب طبیعی(گردو،راش،بلوط و …) می باشد.

Wooden door of the room

درب چوبی اتاق

 در درب‌های ضد سرقت، کیفیت متریال و قیمت به اجزای مختلفی بستگی دارد؛ اما این موضوع ،درباره درب چوبی صدق نمی کند؛ به عبارتی در فروش درب چوبی، قیمت تنها به متریال اصلی درب، یعنی چوب وابسته است. بسته به نوع چوب قیمت نیز متفاوت خواهد بود؛ به‌طور مثال چوب گردو به نسبت از قیمت بالاتری در مقابل چوب بلوط برخوردار می‌باشد و این مثال برای انواع دیگر قابل‌تعمیم است.در کل می توان گفت قیمت درب های چوبی به موارد بسیاری وابسطه است؛اینکه روکش درب چوبی اتاق،طبیعی باشد یا صنعتی در هزینه پرداختی تاثیر می گذارد.از طرفی قیمت درب پیش ساخته چوبی ممکن است بر اساس تعداد سفارش مشتری نرخ های متفاوتی داشته باشد!

تولیدکننده انواع درب چوبی

در ابتدای کار، شرکت درب چوبی باید از زیروبم ساخت درب داخلی مطلع باشد. او می‌بایست با داشتن دانش Basic از تولید درب و در هم آمیختن سبک قدیم و مدرن، دربی مطابق با سلایق اکثریت افراد را خلق کند. در حین تولید، سلایق را در نظر گرفته و محصولی مشتری‌پسند را به بازار عرضه کند.

 این تولیدکنندگان بیشتر در شهرها و محدوده‌های صنعتی مشغول به فعالیت هستند؛ تولیدکنندگان درب داخلی با در اختیار داشتن تیم طراح حرفه‌ای ، مدل‌های گوناگونی را ساخته و ارائه می‌دهند. تنوع درب چوبی اتاق در کنار کیفیت بالای محصولات، سبب به دست آوردن طرفداران بسیاری شده است.شرکت درب چوبی با ارائه جدیدترین مدل درب چوبی اتاق،سعی دارد تا دربازار رقابت، پیشتاز باشد.

بیشتر بدانید : درب ضد سرقت ارزان

مرکز خرید عمده انواع درب داخلی

Wooden door of the room

درب چوبی

به‌مرورزمان هر محصولی صاحب بازار فروشی می‌شود که اکثر خرید های عمده، از آن صورت می‌گیرد. برای خرید عمده درب داخلی، مراکز و نمایندگی‌هایی وجود دارد که با تولیدکننده مرتبط هستند. این مراکز سفارش‌های خریداران را به‌صورت عمده به تولیدی‌های درب داخلی منتقل می‌کنند.

 این در حالی است که قیمت اعلام‌شده به مشتری به نسبت بالاتر از قیمت تولیدی است. برای حذف این هزینه اضافی می‌بایست به‌صورت مستقیم با تولیدکننده ارتباط داشته باشید تا در سفارش‌ها با تعداد بالا، هزینه کمتری را پرداخت نمایید. به دلیل تعداد بالای درب چوبی اتاق در سفارش‌ها، حذف واسطه تأثیر زیادی را در کسر هزینه پرداختی، برای عمده ساز خواهد گذاشت.

بیشتر بدانید : مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران

پرفروش‌ترین درب‌های چوبی در بازار

از پرفروش‌ترین انواع درب‌های چوبی، می‌توان به درب داخلی اشاره کرد. این درب‌ها ازاین‌رو پرطرفدار هستند که در فضای داخلی منزل قرار می‌گیرند. این مدل درب چوبی اتاق خواب، می‌بایست از کیفیت بالا و طراحی حرفه‌ای برخوردار باشند؛ زیرا از یک‌سو عمر بالایی داشته و از سوی دیگر، زیبایی هنری عمارت را افزایش دهند.

درب‌های چوبی اتاق به روش‌های متفاوتی به بازار عرضه می‌شود. افراد برای خرید درب‌های داخلی اکثراً به‌صورت حضوری به بازار مربوطه مراجعه کرده و با صرف انرژی و زمان بسیار باقیمتی به نسبت بالاتر از نرخ تولید، درب منتخب را خریداری می‌کنند. از دیگر روش‌های خرید، استفاده از اینترنت برای ارتباط با تولیدکننده می‌باشد که یکی از به‌روزترین و بهینه‌ترین راه‌ها برای خریداری این محصولات خواهد بود.

Wooden door of the room

درب چوبی ساختمان

خرید مستقیم درب‌های چوبی از تولیدکننده

برای خرید مستقیم انواع درب چوبی اتاق از تولیدکننده، ابتدا می‌بایست از میان تعداد محدود تولیدکنندگان، تولیدی معتبر و برند را بیابید؛ اما این موضوع در حالت عادی بسیار مشکل است؛ در حالت همیشگی افراد با طی مسیرهای طولانی و گاه صرف هزینه، درنهایت به تولیدی معتبر دست نمی‌یابند؛ اما عرصه اینترنت این معضل را برطرف کرده است. شما با جستجو در اینترنت با تعدادی برند و انبوهی از تولیدات مدرن و متمایز روبرو خواهید شد که در بازار سنتی کمتر مشاهده کرده‌اید؛ در طی ارتباط با واحد فروش این شرکت‌ها، از قیمت‌های درب‌های داخلی مطلع شده و با مشاوره این افراد، درب منتخب را خریداری می‌کنید.

درب‌های داخلی ارزان‌قیمت

مهم‌ترین فاکتور در تعیین قیمت درب‌های داخلی، سفارش شما است و قاعدتاً در سفارش ساخت درب‌های چوبی لوکس، قیمت بالاتر از درب چوبی ساده خواهد بود؛ از طرفی با درخواست محصولی ارزان‌تر از حالت معمول، به خود خیانت کرده و تولیدکننده را به ساخت دربی بی‌کیفیت مجبور ساخته‌اید.

Wooden door of the room

Wooden door of the room

شما در ارتباط مستقیم با تولیدکننده، به سبب حذف واسطه، دربی ارزان را دریافت می‌کنید؛ درنتیجه نیازی به اصرار برای کاهش قیمت نیست. درب چوبی اتاق از ارکان دکوراسیون منزل می‌باشد و با کاهش قیمت در این درب، زیبایی خانه لطمه می‌خورد.در خرید عمده درب های داخلی، تولید کننده به سبب سفارش عمده درب های چوبی، قیمت را کاهش می دهد.

سفارش ساخت درب چوبی اتاق

در فروش درب‌ ضد سرقت، ابعاد درب، استاندارد یا سفارشی بود؛ اما در درب‌های داخلی، این مسئله محدودیت ندارد. در ساخت درب چوبی اتاق، اکثر اندازه‌ها سفارشی است و بیشترعرض‌ها یکسان بوده و طول درب‌ها متغیر است.

سفارش ساخت درب چوبی به تولیدکننده و تحویل درب‌های داخلی، پروسه‌ای است که به نوع درب سفارشی شما بازمی‌گردد. برای مثال درب‌های ملامینه، سریع‌تر از درب‌های MDF و HDF آماده و ارائه می‌شوند که این مسئله به ساختار و متریال درب HPL برمی‌گردد؛ به همین دلیل خرید عمده درب ملامینه، بیشتر از انواع دیگر می‌باشد. از مهم‌ترین مسائل قبل از سفارش، آگاهی از نوع دربی است که خواهان خریداری آن هستید؛ برای مثال در خرید عمده درب های HDF و MDF ،شرکت درب چوبی زمان بیشتری را برای تولید این مدل نیاز دارد،در حالی که درخرید عمده درب ملامینه، تولید کننده،محصول را در محدوده زمانی کم آماده می کند!

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده و عرضه‌کننده انواع درب ساختمان تجاری -اداری و مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاع از لیست قیمت‌ها و سفارش محصول، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

All wood door

درب تمام چوب |خریدوفروش عمده درب تمام چوب| RaaddooR

خرید درب تمام چوب با قیمت ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.