خانه / درب ضد سرقت / درب ضد سرقت سفید |فروش درب ضد سرقت قیمت پایین|RaaddooR

درب ضد سرقت سفید |فروش درب ضد سرقت قیمت پایین|RaaddooR

درب ضد سرقت سفید

انواع درب ضد سرقت سفید

White safety door
درب ضد سرقت سفید

درب ضد سرقت سفید ، از محبوب‌ترین انواع درب ضد سرقت است؛شما انواع مختلف درب ضد سرقت را مشاهده خواهید کرد، از درب‌های لوکس و نیمه لوکس تا درب‌های فلزی. درب‌های ضد سرقت در ساختار داخلی بنا به کیفیت مشابه، ساختار یکسانی دارند اما ازنظر رویه به دو نوع تقسیم می‌شوند.درب ضد سرقت سفید بنا به ظاهر زیبای خود توانسته است حجم زیادی از بازار فروش را از آن خود کند.

درب‌های رویه چوبی

White safety door
White safety door

روکش‌های چوبی تنوع بسیاری دارند؛ ادغام طراحی‌های مدرن و رویه‌های چوبی سبب خلق درب‌هایی با مدل‌های بسیار زیاد شده است. درب‌های چوبی به سبب نقش‌های بسیار زیبا، طرفداران بیشتری دارد و عمده سالان اکثر از این نوع از درب‌ها در پروژه خود استفاده می‌کنند.در درب ضد سرقت سفید روکش درب رنگ کاری شده ونمای زیبایی را ایجاد کرده است.

درب‌های رویه فلزی

در درب‌های رویه فلزی، رویه از جنس Metal بوده و اکثراً جدای از قیمت ارزان‌تر، بنا به شرایط اقلیمی تولیدشده است؛ این نمونه از درب‌ها برای شرایطی طراحی‌شده‌اند که در معرض آفتاب و یا رطوبت قرار داشته باشند. درب‌های فلزی، نسبت به درب‌های رویه چوبی، طرفدار کمتری داشته ولی بااین‌وجود، مزایای خاص خود را دارد.

بیشتر بدانید : ابعاد درب ضد سرقت و انواع آن

درب ضد سرقت سفید دولنگه

در ساخت درب ضد سرقت سفید ابعاد مختلفی وجود دارد که با توجه به ابعاد چهارچوب درب گاه خانه شما، این درب طراحی و ساخته می‌شود. این ابعاد برای درب‌های ضد سرقت تک لنگه،۱٫۵ لنگه و دو لنگه مورداستفاده است و می‌توان هر درب را با ابعاد گوناگون تولید کرد؛ درب ضد سرقت سفید نیز از این قاعده مستثنا نیست. رویه‌ی درب ضد سرقت را می‌توان رنگ‌آمیزی نمود و در هر طرح و رنگی به شما مشتریان عزیز تحویل داد. درب ضد سرقت سفید با ابعاد درب ۲ لنگه نیز ساخته می‌شود و طبق اصول ساخته و نصب می‌گردد.از این درب های دولنگه برای درب ورودی ساختمان استفاده می شود.

انواع رنگ درب ضد سرقت

در ساخت درب ضد سرقت، از رنگ‌های متفاوتی با برندهای متنوع استفاده می‌شود؛ رنگ درب ضد سرقت بیشتر، پلی اورتان و Genc ترکیه است؛ بااین‌وجود از رنگ‌های ایرانی هم می‌توان استفاده کرد. تفاوتی بین انواع رنگ وجود ندارد و بیشترین تأثیر در رنگ درب را، استادکار بودن نقاش بر عهده دارد. رنگ‌های سفید و طرح چوب بیشترین تقاضا و فروش را در بازار درب ضد سرقت دارند.

مراکز خرید درب ضد سرقت

مراکز و فروشگاه‌های زیادی در سرتاسر ایران برای فروش انواع درب و بخصوص درب ضد سرقت ایرانی در حال کار می‌باشند، اما خرید از این مراکز به سبب واسطه بودن آن‌ها، لازمه‌ی پرداخت هزینه‌ی بیشتری است؛ زیرا علاوه بر مبلغ تولید درب، شما مقداری نیز به‌عنوان سود فروشنده پرداخت خواهید کرد. با خرید درب ضد سرقت از تولیدکننده هزینه خرید شما کاهش پیدا می‌کند و امکان دریافت محصولی ارزان‌تر را خواهید داشت.

فروش درب ضد سرقت سفید در تهران

White safety door
طراحی درب ضد سرقت سفید

تولیدکنندگان درب‌های ساختمانی در سرتاسر نقاط ایران دارای مراکز فروش در فروشگاه‌هایی هستند که بهترین درب ضد سرقت ایرانی را به دست مشتریان برسانند. خریدار بدون ارتباط با واحد تولید و تنها با تماس با واحد فروش در هر شهری از کشور امکان خرید از تولیدکننده و انتخاب محصول باکیفیت را خواهد داشت.

شرکت RaaddooR در سراسر نقاط ایران دارای نمایندگی فروش می‌باشد و در کلان‌شهرهای کشور، نمایندگی‌های شرکت RaaddooR به‌صورت مستمر در حال ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می‌باشند. با انتخاب درب موردنظر و ارجاع به نمایندگی شهر خود، درب را در اسرع وقت دریافت خواهید کرد.

فروش عمده درب ضد سرقت

خرید درب ضد سرقت به دو روش جزئی و عمده صورت می‌گیرد؛ با خرید جزئی، شما از تخفیف خوبی برخوردار نمی‌شوید! واضح است با خرید عمده درب ضد سرقت و درب‌های ساختمانی؛ تولیدکننده تخفیف بیشتری به شما خواهد داد و خرید شما مقرون‌به‌صرفه تر از خرید جزئی خواهد بود.

سفارش محصول به تولیدکننده از اعتبار بیشتری برخوردار بوده و درب شما در بازه‌ی زمانی مقرر تحویل داده می‌شود؛ اما در سفارش به فروشگاه‌ها به دلیل واسطه بودن این افراد، اعتمادی در تاریخ تحویل جنس وجود ندارد و شما ممکن است بازه زمانی تقریباً طولانی‌تری را سپری کرده و مراحل انجام پروژه ساختمانی شما از نظم خارج شود که خود این موضوع به سبب به وجود آمدن مخارج اضافی برای سازنده، از اهمیت بالایی برخوردار است.

بیشتر بدانید : فروش درب اتاقی بصورت عمده

خرید درب ضد سرقت طرح سارای

Sarai Design Safety Door
Sarai Design Safety Door

تنوع درب‌ها در بازار بسیار زیاد است؛ بعضی از درب‌ها باسلیقه‌ی اکثر افراد هم‌خوانی داشته و ازلحاظ بصری بسیار چشم‌گیری است. از جدیدترین انواع درب ضد سرقت، درب ضد سرقت طرح سارای را می‌توان نام برد که در کنار استحکام و استراکچر این درب، طراحی زیبای آن برای اکثر عمده سازان جذاب است؛ این درب را می‌توان در انواع تک لنگه،۲ لنگه و ۱.۵ لنگه تولید کرد.

خرید درب ضد سرقت لوکس

درب‌های ضد سرقت طرح لوکس ازجمله طرح‌های موردپسند تعدادی زیادی از مشتریان است؛ اما به سبب قیمت بالاتر، محدودیت در خرید را برای بعضی از مشتریان به وجود آورده است. در کنار خانه‌ای مدرن و سخنرانی‌ای، داشتن دربی با استحکام بالا و طراحی فوق حرفه‌ای، زیبایی نمای ورودی خانه را دوچندان می‌کند. نمای ورودی، اولین صحنه‌ی بصری خانه‌ی شماست و سخنرانی‌ای نشان دادن این نما، جذابیت خاص خود را دارد.

بیشتر بدانید: خرید درب ضدسرقت دو لنگه

تحویل درب ضد سرقت

بعد از اخذ قرارداد با مدیریت واحد فروش، ساخت درب در واحدهای تولیدی استارت می‌خورد و در بازه زمانی تعیین‌شده، درب‌ها طبق قرارداد تحویل مشتری داده می‌شوند. شایان‌ذکر است کلیه درب‌های شما تأییدِ واحد QC را گرفته و سپس به واحد حمل تحویل داده می‌شوند؛ در غیر این صورت گروه تولید در‌ی رفع نقص به وجود آمده برمی‌آید.

RaaddooR هیچ دربی را با هیچ‌گونه نقصی به شما تحویل نمی‌دهد، چراکه اعتماد شما به برند RaaddooR سلب شده و عدم رضایت مشتری، بزرگ‌ترین لطمه را به اعتبار کارخانه خواهد زد؛ پی برده بگوییم هیچ‌گونه اشتباهی در تحویل جنس به شما رخ نخواهد داد.

خرید درب ضد سرقت تبریز

Security door in Tabriz
Security door in Tabriz

خرید درب ضد سرقت بخصوص درب ضد سرقت ارزان در هر نقطه از کشور برای مشتریان و عمده سالان عزیز میسر خواهد بود، اما به سبب نزدیکی یکی از واحدهای تولیدی به تبریز، افتخار این راداریم تا گروه بزرگی از عمده سازان تبریزی با برند ما همکاری داشته باشند. شهر تبریز از کلان‌شهرهای ایران بوده و در کنار زیبایی بی‌مانند خود، روزبه‌روز درحال‌توسعه می‌باشد و این توسعه نیازمند امنیت است؛ درب ضد سرقت با استراکچر مدرن خود، امنیت را تضمین کرده و خانه شمارا در مقابل عوامل نفوذی ایمن می‌کند.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR با جذب متخصصین صنعت درب، ساخت باکیفیت‌ترین انواع درب ساختمان اداری، تجاری، مسکونی را انجام می‌دهد.ما مفتخریم سفارش شما دوستان را عهده‌دار شویم؛ برای آگاهی از نحوه خرید و لیست محصولات با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
شرکت بین المللی راددرب
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Cheap safe door

درب ضد سرقت ارزان | لیست قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج |RaaddooR

خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان با بهترین کیفیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.