خانه / درب ضد سرقت / درب ضد سرقت آپارتمان | فروش عمده درب ضد سرقت |RaaddooR

درب ضد سرقت آپارتمان | فروش عمده درب ضد سرقت |RaaddooR

درب ضد سرقت آپارتمان

انواع درب ضد سرقت آپارتمان

درب ضد سرقت آپارتمان با انواع بسیار در بازار خریدوفروش درب معامله می‌شود؛ ازجمله مکان‌هایی که در آن از درب ضد سرقت بسیار استفاده می‌شود، آپارتمان‌ها هستند.

Security door of the apartment

Security door of the apartment

درب ضد سرقت در آپارتمان‌ها بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد. معمولاً آپارتمان‌ها در تعداد بالا ساخته می‌شوند و مانند هر خانه‌ای نیازمند دربی هستند که امنیت را تأمین کند؛ بهترین گزینه برای این نیاز، درب ضد سرقت آپارتمان می‌باشد. معمولاً درب ضد سرقت آپارتمان و درب های داخلی ساختمان در شکل و طرح‌های یکسان برای واحدهای مختلف خریداری می‌شود و این ‌یکدستی، زیبایی کار را دوچندان می‌کند.

ازجمله مواردی که می‌توان نام برد، ورقه‌ی فولادی است که در ساختار درب ضد سرقت، جهت استحکام بیشتر بکار می‌رود؛ اگر این ورقه را از درب ضد سرقت آپارتمان حذف کنند، امنیت درب شما به نصف کاهش پیدا خواهد کرد و شما نیز هیچ‌گاه به این موضوع پی نخواهید برد. پس در خرید درب ضد سرقت، می‌بایست میان کیفیت و قیمت درب ضد سرقت تناسب برقرار کرد.

بیشتر بدانید : فروش عمده درب ورودی ضد سرقت

عرضه درب ضد سرقت آپارتمان

Security door of the apartment

طراحی مدرن درب ضد سرقت

درب ضد سرقت و درب اتاق خواب را در مراکز فروش متعددی که در سطح کشور دایر است، به خریداران محترم عرضه می‌کنند؛ دراین‌بین از انواع درب ایمنی، درب ضد سرقت ایرانی را می‌توان نام برد. درب ضد سرقت آپارتمان ایرانی به دلیل کیفیت و قیمت مناسب، برای استفاده در مجتمع‌ها، مورد استقبال قرارگرفته است. شما با گشتی در بازار خرید درب ضد سرقت، به چند نکته پی خواهید برد.

  • کشورهای تولیدکننده درب ضد سرقت در ایران است؛ ترکیه و ایران دو کشور مرجع هستند که بیشترین درصد عرضه و تقاضا را در بازار از آن خودکرده‌اند.
  • قیمت درب ضد سرقت آپارتمان از مهم‌ترین عوامل دخیل در انتخاب محصول می‌باشد.

بیشتر بدانید : خرید درب اتاق خواب برای آپارتمان

درب ترک ازنظر قیمتی، به دو نوع تقسیم می‌گردد؛ نوع اول در ترکیه ساخته و به کشورمان صادر می‌شود و قیمت این مدل از درب‌ها، حدود ۸ تا ۱۰ میلیون تومان است. مدل دوم در داخل کشورمان توسط نمایندگی‌های این کشور مونتاژ می‌شود؛ قیمت این درب‌ها حدود ۵ میلیون تومان است. این در حالی است که بهترین درب ضد سرقت ایرانی را در کنار تنوع بالای آن می‌توان با 2 الی 4 میلیون خریداری نمود.

Luxury Safety Door Components

Luxury Safety Door Components

امروزه درب ضد سرقت ترک و ایرانی را چه ازلحاظ استراکچر و چه ازلحاظ متریال، هم‌سطح می‌دانند؛ این تنها برند ترک است که به پشتوانه گذشته درخشان در ساخت درب، هم چنان توانسته است در مقابل تولیدات ایرانی مقاومت کند.

خرید درب ضد سرقت آپارتمان

 خرید درب ضد سرقت آپارتمان باقیمت ارزان، حق همه‌ی مشتریان است؛ اما برای رسیدن به این مهم دو راهکار پیش روی شماست، درب منتخب شما از برند نامعتبر بازار باشد که این موضوع سبب ارزانی کالا شود و یا از کیفیت متریال ها بکاهند تا بتوانید درب ضد سرقت ارزان خریداری کنید.سابقا از درب چوبی ورودی ساختمان به جای درب های ایمن استفاده می کردند که به دلیل امنیت پایین و قیمت بسیار بالای آن امروزه طرفداران کمی دارد.

safety door

درب ضد سرقت آپارتمان

چیزی که در خرید درب ضد سرقت آپارتمان مهم می‌باشد، خرید دربی است که در عین مدرن و زیبا بودن، قیمت مناسبی داشته باشد. بعضاً دیده می‌شود که برخی از شرکت‌ها، برای افزایش سود حاصله، قیمت درب ضد سرقت آپارتمان را کاهش داده، از کیفیت متریال های اصلی درب می‌کاهند و حتی برخی متریال ها را در ساخت درب بکار نمی‌برند؛ این در حالی است که شما این موضوع را متوجه نمی‌شوید!

در میان برندهای موجود در بازار، بهترین برند برای درب ضد سرقت آپارتمان ارزان، درب ضد سرقت ایرانی است؛ همان‌گونه که قبل‌تر نیز گفته شد درب ضد سرقت ایرانی ازلحاظ تمام ملاک‌های امنیتی، برابر با درب ضد سرقت ترک است.

شرکت‌های تولیدکننده درب ضد سرقت برای کاهش قیمت موردتوجه عموم مردم و عمده سازان، می‌بایست چند مسیر را در پیش گیرند.

  • استفاده از متریال باکیفیت و داخلی به‌جای مواد اولیه خارجی
  • استفاده از دستگاه‌هایی که راندمان کاری را افزایش می‌دهند
  • چشم‌پوشی از سود بیشتر

درب ضد سرقت آپارتمان لوکس

Security door of the apartment

Luxury apartment security door

درب لوکس یک سری ازانواع درب‌های ضد سرقت هستند که جزو طرح‌های بسیار جدید محسوب می‌شوند؛ این نوع از درب‌های ضد سرقت معمولاً در عین سادگی، زیبایی بسیار چشم‌نوازی داشته و قیمت آن‌ها نسبت به درب‌های ضد سرقت معمولی بالاتر است.

درب ضد سرقت لوکس: این سری از درب‌های ضد سرقت غالباً از مواد اولیه، متریال های بسیار گران‌قیمت و وارداتی تهیه می‌شوند. به‌طور مثال در روکش درب ضد سرقت لوکس سعی می‌شود از چوب گردوی آمریکایی استفاده شود که ازلحاظ زیبایی، در تراز بسیار بالایی قرار دارد؛ چراکه مهم‌ترین ویژگی درب ضد سرقت لوکس نسبت به انواع دیگر، زیبایی آن است.فروش درب داخلی مناسب با این درب های ضد سرقت لوکس را نیز از همان فروشندگان درب ایمن بخواهید.

Safety components of the apartment

Safety components of the apartment

درب ضد سرقت مدرن: سری دیگری از درب‌های ایمنی است که تفاوت این درب‌ها با دیگر انواع، طراحی و ترکیب نوع قفل و یراق‌آلات است؛ این نوع از درب‌ها معمولاً از روکش‌های خاص و ترکیبی ساخته می‌شوند که در عین ساده بودن توجه را به خود جلب می‌کنند. درب ضد سرقت مدرن معمولاً در دکوراسیون‌های امروزی و جهت ست کردن با نوع دکوراسیون‌های داخلی بکار می‌رود.

تعویض درب آپارتمان با درب ضد سرقت

آیا می‌توانیم درب آپارتمان خود را با درب ضد سرقت تعویض کنیم؟ این ازجمله سؤالاتی است که در ذهن هم‌وطنان نقش می‌بندد و در طی تماس با ما، خواهان درب ضد سرقتی هستند که با کمترین میزان آسیب به ساختمان، نصب شود.در ابتدا باید گفت درب‌های ضد سرقت، ابعاد استانداردی دارند؛ ولی کارخانه های تولید درب ضد سرقت می‌توانند دربی متناسب با ابعاد درگاه شما نیز بسازند! پس جای هیچ نگرانی نیست.

اگر درب قدیمی شما اندازه‌ی مناسبی داشته باشد، از چهارچوب درب قدیمی می‌توان به‌عنوان فریم انتظار برای درب ضد سرقت استفاده کرد؛ به این صورت که چهارچوب درب ضد سرقت را به چهارچوب درب قدیمی جوش داد و سپس با استفاده از مصالح ساختمانی مانند سیمان آن را در جای خود مستحکم کرد. اگر عرض درب قدیمی کم باشد، به‌ناچار شاید مجبور شوید اندکی از دیوار را ازیک‌طرف تراشیده تا بتوانید درب ضد سرقت را نصب کنید.

یکی از مزایایی که خرید درب ضد سرقت ایرانی دارد، در دسترس بودن تولیدکننده و مرکز فروش برای خریدار است. این در حالی است که خرید درب ضد سرقت خارجی چنین مزیتی ندارد؛ چراکه تولیدکنندگان خارجی درب ضد سرقت مانند ترکیه درب‌های خود را در اندازه‌های استاندارد تولید کرده و به کشورمان صادر می‌کنند.

کلام آخر شرکت بین‌المللی راد درب تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی-اداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست خدمات و قیمت‌ها با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Cheap safe door

درب ضد سرقت ارزان | لیست قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج |RaaddooR

خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان با بهترین کیفیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.