خانه / درب ضد سرقت / قیمت دربهای ضد سرقت | خرید عمده درب‌های ساختمانی |RaaddooR

قیمت دربهای ضد سرقت | خرید عمده درب‌های ساختمانی |RaaddooR

درب ضد سرقت مدرن

قیمت دربهای ساختمانی

Secure door prices

Secure door prices

قیمت دربهای ضد سرقت مبالغ پایین تا بالا را شامل می‌شود؛ اما آنچه در این موضوع اهمیت دارد، نوع order مشتری و تولید درب منتخب بر اساس سفارش است. در دنیای امروز هر کالایی ارزش منحصر به خود را دارد؛ طبق تجربه، همگان می‌دانند جنس باکیفیت ارزش بالاتری نسبت به اجناس بی‌کیفیت دارد.

البته بگذریم از تولیدکنندگانی که به سبب اعتبار برند خود، بر قیمت محصولات می‌افزایند؛ اما در بازار کسب‌وکار هر جنس اصل و فیک داشته و برای خرید محصول مرغوب، می‌بایست آن را از تولیدکننده معتبر در بازار تهیه کنید. درب‌های ضد سرقت نیز از این قاعده مستثنا نیستند و قیمت دربهای ضد سرقت دقیقاً بنا به دلایل بالا و شرایط روز متغیر می‌باشد.

 قیمت دربهای ضد سرقت نیز ازلحاظ موقعیت مکانی با یکدیگر تفاوت دارند؛ به‌طور مثال دربی که درمشهد تولید می‌شود، ممکن است قیمتی به نسبت بالاتر از دربی با همان طرح و جنس در بازار تهران داشته باشد؛ بنابراین عوامل مختلفی در تعیین قیمت دربهای ضد سرقت دخیل هستند؛ لذا برای اطلاعات بیشتر می‌بایست از واحد فروش تولیدکنندگان یا مراکز فروش درب‌های ضد سرقت در تهران و دیگر شهر ها یا فروشگاه های درب‌های ساختمانی مشاوره گرفته و با افزایش آگاهی از ساختار درب و عوامل مؤثر در قیمت آن، اقدام به خرید درب نمایید.

نحوه قیمت‌گذاری درب‌های ضد سرقت

برای قیمت‌گذاری درب ضد سرقت، می‌بایست عوامل مختلفی را مدنظر قرار دهید. برای شروع باید از ساختار و استراکچر درب تا متریال بکار رفته برای ساخت آن مطلع شوید؛ قبل از بسط این موضوع، بدانید که شیوه تولید در همه کارگاه‌ها و واحدهای تولیدی یکسان نیست و این به اعتقاد و هدف واحد تولیدی بازمی‌گردد.

Secure door prices

درب ضد سرقت مدرن

تولید درب باکیفیت حاشیه سود را کاهش می‌دهد؛ زیرا برای ساخت درب باکیفیت، نیاز به متریال اصل و مرغوب بوده و این مواد قیمت تمام‌شده تولید را افزایش و حاشیه سود را کاهش می‌دهند. بسیاری از واحدهای تولیدی برای افزایش حاشیه سود از مرغوبیت مواد اولیه صرف‌نظر کرده و تنها برای تولید درب ضد سرقت، درب را با شمایل درب ایمنی روانه بازار می‌کنند؛ نتیجه همه‌ی این کم‌کاری‌ها دربی می‌شود که با اهرم کردن دیلمی به‌راحتی بازشده و اعتبار درب ایمنی را زیر سؤال می‌برد.

لیست قیمت دربهای ضد سرقت

شما با مراجعه به مراکز فروش درب ضد سرقت، لیست کاملی از درب‌های موجود در فروشگاه مربوطه را دریافت خواهید کرد؛ اما برای استعلام کامل درب‌ ضد سرقت، می‌بایست به فروشگاه‌ها و سایت‌های اینترنتی رجوع کنید. البته متذکر می‌شویم تنها به سایت‌های تولیدکنندگان معتبر و شاخص در این زمینه مراجعه کرده و درب موردنظر را انتخاب و سپس خریداری کنید. قیمت دربهای ضد سرقت تنوع بالایی را دارد؛ لذا تولیدکنندگان سعی خود را در مشاوره شما برای انتخاب محصول درست و متناسب با هزینه پرداختی خواهند کرد.

قیمت دربهای ضد سرقت ایرانی

قیمت دربهای ضد سرقت ایرانی تفاوت فاحشی با درب‌های وارداتی دارد؛ داشتن نیروی کار ارزان‌تر نسبت به دیگر کشورها، مواد اولیه تولید داخل و هزینه انرژی پایین‌تر نسبت به بسیاری از همسایگان، برگ برنده درب ضد سرقت ایرانی برای رقابت در ایران و بخصوص بازارهای فرا منطقه‌ای شده است.

Secure door prices

درب ضد سرقت ایرانی

قیمت ارزان درب ضد سرقت ایرانی این محصول را رقیب درب‌های ترک نموده و موجب شده سهم بالایی از فروش درب‌ چوبی و دیگر دربهای ساختمانی از آن درب‌های ایرانی باشد. شرکت‌های باسابقه تولید درب، به محصولات داخل بازار اعتبار بخشیده و فضای امنی را برای ادامه کسب‌وکار در حوزه درب‌های ساختمانی فراهم می‌آورند.

 شرکت بین‌المللی RaaddooR باسابقه‌ای بیش از ۳۰ سال توانسته است حجم زیادی از پروژه‌های داخل و خارج کشور را به انجام رسانده و افتخار همکاری با شمار زیادی از عمده سازان در سراسر کشور را داشته باشد. تولید درب‌های ضد سرقت باکیفیت بالا و قیمت مطلوب و ارزان خدمتی است که مجموعه ما همواره با جدیت به دنبال آن بوده است.

بیشتر بدانید : بهترین درب ضد سرقت ایرانی

آشنایی با ساختار درب ضد سرقت

قیمت دربهای ضد سرقت تا حد زیادی به اجزای بکار رفته در آن بازمی‌گردد. درب ضد سرقت از متریال اولیه و ثانویه تشکیل‌شده است:

  • کلاف درب ضد سرقت
  • چارچوب درب ضد سرقت
  • یونولیت و پشم سنگ عایق
  • ورق‌های فولادی سنترال
  • شبکه فولادی مرکزی
  • روکش فلز یا چوب
  • یراق‌آلات

 این موارد از متریال های درب ضد سرقت به شمار می‌روند که بسته به نوع و کیفیت هرکدام، قیمت درب نیز متفاوت خواهد بود. کلاف درب ضد سرقت اسکلت لنگه درب را تشکیل می‌دهد؛ ضخامت ورق فولادی بسته به نوع درب متفاوت است. لنگه درب در داخل چارچوب جای می‌گیرد؛ بنابراین چارچوب از مهم‌ترین اجزاء درب ضد سرقت بشمار رفته و وزن درب را تحمل می‌کند.

Secure door prices

درب ضد سرقت دولنگه

ضخامت چارچوب بسته به وزن درب متغیر است؛ به‌طور مثال برای درب سنگین از ورق ۱٫۴ میلی‌متر و برای درب سبک از ورق ۱٫۲ الی ۱ میلی‌متر استفاده می‌گردد. درصورتی‌که تناسب بین وزن درب و ضخامت چارچوب رعایت نشود، چارچوب به‌اصطلاح تاب برداشته و باز و بسته شدن درب به مشکل برمی‌خورد؛ درنتیجه به‌مرورزمان لولاها نیز شکسته شده و در آخر درب آسیب خواهد دید.

 همان‌طور که می‌بینید، اجزاء درب مانند زنجیره‌های متصل‌به‌هم بوده و مشکل در هر یک، بر روی دیگر اجزاء اثر سوء خواهد گذاشت؛ همه این موضوعات تنها به تولیدکننده و تجربه سازنده او بازمی‌گردد. خرید از برند معتبر، شمارا از خسارات احتمالی در آینده مصون خواهد کرد.

بیشتر بدانید : درب ضد سرقت سفید ، دربی برای معماری های خاص

تأثیر اجزاء بر قیمت دربهای ضد سرقت

تولیدکنندگان می‌بایست در مرکز درب ضد سرقت، ورق فولادی سرتاسری استفاده کنند تا این ورق با جوش به کلاف درب، ایمنی را دوچندان کند. تعداد این ورق‌ها باید دو عدد باشد و بین این دو ورق، شبکه فولادی مشبک قرار گیرد؛ این مجموعه استحکام را چند برابر و نفوذ فیزیکی به داخل را به حداقل خواهد رساند.

 اما رعایت این ساختار توسط تولیدکننده بحث دیگری است. قیمت دربهای ضد سرقت ارتباط مستقیمی با اجزاء آن را خواهد داشت؛ به‌طور مثال قیمت ورق فولادی باضخامت ۱٫۵ تا ضخامت ۱ تفاوت فاحشی دارد. روکش استفاده‌شده در درب ضد سرقت می‌تواند چوبی یا فلزی باشد.

انتخاب روکش برای درب به شرایط اقلیمی نیز بستگی دارد. روکش فلزی به شرایط آب‌وهوای مرطوب و آفتابی بیشتر پاسخ می‌دهد؛ زیرا احتمال پوسیدگی آن نسبت به روکش چوبی به‌مراتب کمتر است و به دلیل رنگ کوره‌ای درب فلزی، این محصول مقاومت بسیار بالایی در رطوبت از خود نشان می‌دهد. از طرفی مقاومت رنگ آن در برابر ضربه، خوردگی و … نسبت به رنگ‌های معمولی بسیار بیشتر خواهد بود. ضخامت ورق mdf روکش از ۵ تا ۱۲ میلی‌متر متغیر است و ضخامت زیاد بالطبع وزن لنگه را نیز افزایش خواهد داد. روکش‌ها می‌توانند برجسته بوده و توسط cnc نقش‌بندی شوند؛ همه این موارد در قیمت درب، تأثیر مستقیم می‌گذارد.

عرضه درب‌های ارزان در کشور

Secure door prices

روکش درب های ضد سرقت

تولیدکنندگان درب‌های ضد سرقت ایرانی برای رقابت با درب‌های خارجی، با تولید عمده درب‌های ایرانی باکیفیت و تزریق محصولات نام‌برده به بازار، سعی در تثبیت جایگاه درب ایرانی دارند؛ و همه تلاش خود را به کار میبرند تا از قیمت درب ضد سرقت ایرانی بکاهند تا مورد توجه همه خریدارن قرار بگیرد. همچنین این تولیدکنندگان با رقابت بین یکدیگر، شعب و مراکز فروش خود را در سراسر کشور دایر نموده‌اند. بنا بر تجربه، تنها از برند معتبر درب خود را سفارش دهید تا در آینده با مشکل روبه‌رو نشوید.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب تولیدکننده انواع درب تجاری-اداری- مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Luxury Safety Door

درب ضد سرقت لوکس |بازار فروش درب ضد سرقت |RaaddooR

خرید درب ضد سرقت لوکس با شرایط ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.