خانه / درب ضد سرقت / قیمت درب ضد سرقت | بهترین قیمت درب ضد سرقت ارزان در تهران |RaaddooR

قیمت درب ضد سرقت | بهترین قیمت درب ضد سرقت ارزان در تهران |RaaddooR

best quality

بهترین قیمت درب ضد سرقت ارزان در بازار

قیمت درب ضد سرقت  بنا به برند تولیدی و متریال مصرفی در ساختار درب ضد سرقت، تنوع زیادی دارد؛ به عبارتی در هنگام خرید عمده درب ضد سرقت، با طیف وسیعی از قیمت‌ها مواجه خواهید شد. قیمت درب ضد سرقت لوکس یا قیمت درب ضد سرقت ترک اصل، بر اساس درجه کیفی کالا قیمت‌گذاری می‌شوند؛ بنابراین، هزینه پرداختی در هر دربی، متناسب با متریال و استراکچر آن خواهد بود.

قیمت درب ضد سرقت | بهترین قیمت درب ضد سرقت ارزان در تهران |RaaddooR
best quality

درب ضد سرقت به درب‌هایی گفته می‌شود که با طراحی‌های جدید و متریال های نوین در کارخانه تولید درب ضد سرقت ساخته می‌شوند. این درب‌ها در مقایسه با درب‌های قدیمی، از امنیت بالایی برخوردارند. موضوعی که موجب اختلاف در قیمت درب ضد سرقت ارزان و قیمت درب ضد سرقت لوکس می‌شود، کشور تولیدکننده یا اصطلاحاً برند درب موردنظر می‌باشد.

در حال حاضر در بازار ایران، درب‌های ضد سرقت تولیدی کشورهای چین، ترکیه و ایتالیا به چشم می‌خورد که قیمت هرکدام از این محصولات باهم متفاوت است. قیمت درب ضد سرقت ترک اصل نسبت به دیگر محصولات، مانند قیمت درب ضد سرقت فلزی، بالاتر است. بسیاری از خریداران، قدرت خرید درب ضد سرقت لوکس را نداشته و به دنبال قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی هستند. به سبب مناسب بودن قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی در برابر درب ضد سرقت لوکس، به‌صورت عمده خریدوفروش می‌شود.

در رتبه‌بندی قیمت درب‌های ضد سرقت، بعد از قیمت درب ضد سرقت ترک اصل، قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی قرار دارد؛ البته این اختلاف قیمت به دلیل کیفیت بسیار بالای درب‌های ترک نسبت به درب‌های ایرانی نیست؛ بلکه این تفاوت در قیمت، به دلیل برند بودن و هزینه‌های بالای حمل‌ونقل این درب‌ها از مبدأ به مقصد می‌باشد.آمار فروش عمده درب ضد سرقت در بازار درب‌های ساختمانی، از برتری درب‌های ایرانی نسبت به درب‌های ترک حکایت دارد؛ این موضوع، به دلیل تناسب قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی باکیفیت این درب‌ها می‌باشد.

قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی و لوکس

قیمت درب ضد سرقت | بهترین قیمت درب ضد سرقت ارزان در تهران |RaaddooR
خرید عمده درب ضد سرقت ارزان قیمت

طیف وسیع اختلاف قیمت درب ضد سرقت، در محصولات ایرانی نیز به چشم می‌خورد. شرکت‌های معتبر تولیدکننده درب ضد سرقت ایرانی در چند سال گذشته، پیشرفت چشم‌گیری در زمینه تولید درب‌های ضد سرقت، مطابق با استانداردهای روز داشته‌اند. قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی، مناسب خریداران عمده درب ضد سرقت و قیمت درب ضد سرقت لوکس، مناسب برای افرادی است که تمایل به استفاده از محصولی زیبا و لاکچری در عمارت خوددارند.

قیمت درب ضد سرقت لوکس ایرانی نیز معمولاً نسبت به محصول ترک، ارزان‌تر می‌باشد و نمونه‌ای مقرون به‌صرفه، برای بسیاری از خریداران به‌حساب می‌آید. برای استعلام قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی، کافی است تا با مراجعه به مراکز فروش عمده درب ضد سرقت، اطلاعات تمامی محصولات را دریافت نموده و از جدیدترین مدل‌های درب ضد سرقت آگاه شوید.

 قیمت درب ضد سرقت لوکس تولید داخل، از قیمت درب ضد سرقت ترک اصل پایین‌تر می‌باشد؛ بنابراین توصیه می‌شود که در انتخاب درب ضد سرقت، جدا از بحث نوع برند و کشور سازنده، به محصولات داخلی توجه داشته باشید؛ چراکه تنوع محصول، تناسب قیمت و کیفیت، در محصولات شرکت‌های معتبر ضد سرقت ایرانی، ملاحظه می‌گردد.

بیشتر بدانید : خرید درب های اتاق خواب با قیمت ارزان

قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی

بی‌شک تفاوت در متریال به‌کاررفته در ساخت درب ضد سرقت بر قیمت آن تأثیرگذار خواهد بود؛ اما این اختلاف قیمت، دلیلی بر بی‌کیفیت بودن این درب‌ها نمی‌باشد. بااینکه قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی ارزان است، ولی در ساخت این درب، تمام فاکتورهای مؤثر امنیتی رعایت شده است.

با مقایسه قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی باقیمت درب ضد سرقت فلزی چینی، قیمت درب‌های چینی به نسبت پایین‌تر خواهد بود. این درب‌ها به دلیل امنیت پایین و کیفیت نحوه ساخت، از استانداردهای درب ضد سرقت، بسیار پایین‌تر است. بنا به اقتضای اقلیم جغرافیایی و در صورت استفاده از درب ضد سرقت فلزی، می‌بایست از درب‌های ایرانی بهره ببرید؛ چراکه کیفیت بسیار بالاتری نسبت به درب ضد سرقت چینی دارند.

بیشتر بدانید : فروش درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت لوکس در بازار

قیمت درب ضد سرقت لوکس نسبت به درب‌های اکونومی، بالاتر می‌باشد؛ این اختلاف قیمت به دلیل کیفیت متریال، نوع طرح و مدل کارشده در این درب‌ها است؛ به‌طورکلی موارد زیر بیشترین تأثیر را بر قیمت درب ضد سرقت لوکس و ارزان دارند:

  • کیفیت متریال

هر چه متریال باکیفیت بالاتری در ساخت درب بکار رود، قیمت محصول نهایی نیز به همان نسبت افزایش خواهد یافت؛ به‌طور مثال، قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی به دلیل کیفیت پایین متریال و عدم رعایت استانداردهای تولیدی، کمتر از نمونه‌های ایرانی و ترک می‌باشد.

  • برند درب موردنظر
قیمت درب ضد سرقت | بهترین قیمت درب ضد سرقت ارزان در تهران |RaaddooR
فروش عمده درب ضد سرقت لوکس

برند درب انتخابی، یکی از عوامل مؤثر دیگر در قیمت درب ضد سرقت خواهد بود؛ همان‌طور که قبلاً نیز بیان شد، محصولات کشورهای مختلف، در بازار درب‌های ساختمانی، به مشتریان عرضه می‌گردد. اگر لیست قیمت درب ضد سرقت هر برند را مشاهده کنید، به اختلاف قیمت درب ضد سرقت ترک اصل و قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی پی خواهید برد.

 در انتخاب و خرید عمده درب ضد سرقت، شاید این به ذهن خطور کند، هرچقدر قیمت درب ضد سرقت پایین‌تر باشد، مناسب‌تر خواهد بود. این تصور شما از قیمت درب ضد سرقت محترم است؛ اما آنچه در انتخاب درب‌های ایمنی اهمیت دارد، امنیت این درب‌ها در کنار قیمت مناسب آن‌ها می‌باشد.

قیمت درب ضد سرقت ارزان با بهترین کیفیت

برای پی بردن به قیمت درب ضد سرقت ارزان، قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی و همه برندهای تولیدکننده، ابتدا می‌بایست با ساختار و متریال به‌کاررفته در یک درب ضد سرقت آشنا شویم؛ سپس در مورد کیفیت و قیمت درب‌های ایمنی صحبت خواهد شد. قیمت درب ضد سرقت ارزان به متریال سازنده آن وابسته است.

لذا برای پی بردن به انواع متریال ها، می‌بایست در ابتدا با ساختار کلی درب ضد سرقت آشنا شد؛ چراکه بدون شناخت استرکچر درب ضد سرقت، پی بردن به قیمت درب ضد سرقت اصل ترک و حتی قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی میسر نخواهد بود. این موضوع در خرید عمده درب ضد سرقت، بسیار حائز اهمیت بوده و نقشی مهم را در قیمت تمام‌شده برای شما، ایفا خواهد کرد.

بخش‌های تشکیل‌دهنده درب ضد سرقت عبارت‌اند از:

  • لنگه درب
  • چهارچوب درب ضد سرقت
  • قفل و یراق‌آلات

شناخت هرکدام از این اجزا، در انتخاب دربی ایمن با بهترین قیمت به شما کمک خواهد کرد.

کیفیت چهارچوب و ارتباط باقیمت درب ضد سرقت لوکس

قیمت درب ضد سرقت | بهترین قیمت درب ضد سرقت ارزان در تهران |RaaddooR
Specializing in the production of safety doors

اولین موردی که می‌بایست تأثیر آن را بر قیمت درب ضد سرقت لوکس و ارزان بررسی نمود، چهارچوب این درب‌ها می‌باشد. در ساختار چهارچوب، چند جزء حائز اهمیت است:

  • نوع فلز استفاده‌شده
  • نوع جوش فلز
  • ابعاد چهارچوب

 چهارچوب می‌بایست از جنس فولاد ضدزنگ یا استینلس استیل باشد و با یک‌لایه رنگ کوره‌ای در شرایط الکترواستاتیک رنگ‌آمیزی شده باشد تا در هر شرایط آب و هوایی مقاومت کافی را از خود نشان داده و با کوچک‌ترین ضربه‌ای رنگ پر نشود. نوع جوش بسیار مهم است؛ چراکه جوشکاری در چهارچوب می‌بایست سرتاسری باشد تا بتواند تمامی وزن درب را تحمل کند.

 در صورت رؤیت نقطه‌جوش در چهارچوب خود، سریعاً رسیدگی کنید؛ زیرا نقطه‌جوش، مقاومت لازم را ایجاد نکرده و وزن بالای این درب‌ها را، تحمل نخواهد کرد؛ بنابراین، درب موردنظر تاب برداشته و به‌درستی باز و بسته نخواهد شد.

 متریال لنگه و تأثیر بر قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی

این بخش از درب ضد سرقت را می‌توان مهم‌ترین جزء تأثیرگذار در قیمت درب ضد سرقت لوکس و حتی درب ارزان قلمداد کرد؛ چراکه ازلحاظ زیبایی بصری، بسیار مهم می‌باشد. لنگه‌های درب ضد سرقت، معمولاً از یک چهارچوب کلی، ورقه فولادی برای استحکام و 2 عدد روکش (از متریال های مختلف) بر روی این ورقه فولادی، تشکیل‌شده است.

بیشتر بدانید : خرید اینترنتی درب ضد سرقت

معمولاً در ساختار لنگه درب ضد سرقت، از یک یا دو ورقه فولادی 1.5 میلی‌متری استفاده می‌شود؛ اگر سازنده درب (به‌جای ورقه 1.5 میلی‌متری) از ورقه‌ی فولادی باضخامت کمتری استفاده کرده باشد، استحکام درب بسیار کاهش‌یافته و قیمت درب ضد سرقت لوکس را کاهش می‌دهد؛ بنابراین هنگام خرید عمده درب ضد سرقت، به متریال استفاده‌شده در درب، توجه فرمایید.

فاکتورهای امنیتی در خرید عمده درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت | بهترین قیمت درب ضد سرقت ارزان در تهران |RaaddooR
خرید عمده درب ضد سرقت

فاکتورهای امنیتی یکی دیگر از مواردی است که در ساختار درب ضد سرقت، به‌کاربرده می‌شود و بر قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی و قیمت درب ضد سرقت اصل ترک مؤثر می‌باشد. در ساختار درب‌های کارخانه و اماکن امنیتی، علاوه بر ورق‌های فولادی ضخیم، از شبکه‌بندی فولادی، بتن مرکزی درب و مواد ضد برش و اسید استفاده میشود؛ کلیه این متریال، موجب سخت‌تر شدن لنگه درب در مقابل عواملی نفوذی می‌گردد. قیمت درب ضد سرقت ونوس و لوکس، از مواد باکیفیت و بی‌کیفیت مورداستفاده در ساختار آن تأثیر می‌پذیرد.

این درب‌ها علاوه بر امنیت بسیار بالا، عایق صدا و حرارت نیز هستند؛ بله تعجب نکنید! این درب می‌تواند در صرفه‌جویی انرژی به شما کمک کند و درعین‌حال، آرامش را به شما هدیه دهد. معمولاً بین ورقه‌های فولادی و روکش‌های چوبی، می‌توان از مواد خاصی چون یونولیت و پشم سنگ نیز برای ایجاد خاصیت آکوستیک و ضد حریق بودن استفاده نمود.

فاکتورهای رفاهی مؤثر بر قیمت درب ضد سرقت ونوس و لوکس

برای ایجاد خاصیت ضد حرارتی و آکوستیک، از دو متریال ارزشمند در ساختار درب‌ها استفاده می‌شود؛ این موارد، بر قیمت درب ضد سرقت ونوس تأثیرگذار خواهد بود. یکی از این متریال، یونولیت می‌باشد؛ متریال یونولیت یا Styrofoam در داخل کشور به نام پل استفوم می‌شناسند و در اصل نام واقعی آن پلی استیرن انبساطی یا EPS است. ماده‌ای سبک، متخلخل و معمولاً سفیدرنگ بوده و همین ویژگی سبب می‌شود این ماده، عایق رطوبت، صدا و دما باشد. این ماده ارزشمند در فرآیندهای پتروشیمی تهیه‌شده و برای عایق کردن در برابر دما و صوت در استراکچر درب ضد سرقت بکار می‌رود.

متریال دیگری که برای این منظور از آن استفاده می‌شود، پشم سنگ یا Rockwool است که عایق بسیار مناسبی برای صوت، به‌ویژه دما می‌باشد؛ چراکه این ماده دمای ذوب بسیار بالایی دارد. پشم سنگ درواقع از مواد معدنی موجود در طبیعت به نام‌سنگ بازالت تهیه‌شده و خاصیت آکوستیکی بالایی را داراست.

بیشتر بدانید : درب ضد سرقت ایرانی

حال که با دو نوع از عایق‌های مورداستفاده در درب‌های ضد سرقت آشنا شدیم، باید گفت قیمت درب ضد سرقت لوکس و یا هر دربی که پشم سنگ در آن استفاده‌شده، بالاتر از دیگر انواع می‌باشد؛ به دلیل این‌که عایق مناسب‌تری برای صدا و رطوبت به شمار می‌رود، نقطه ذوب بسیار بالایی داشته و به سبب غیر آلی بودن این متریال، از رشد انگل‌، آفت‌ و قارچ‌ها جلوگیری خواهد کرد؛ بنابراین تفاوت در این دو گزینه، در تعیین قیمت درب ضد سرقت ونوس تأثیر بسیار بالایی خواهد داشت.

تأثیر یراق‌آلات در بالا رفتن قیمت درب ضد سرقت ایرانی

همان‌گونه که بیان شد، قیمت درب ضد سرقت ترک اصل، بالاتر از درب ضد سرقت ایرانی می‌باشد. یکی از دلایل افزایش قیمت درب ضد سرقت اصل ترک نسبت به درب‌های ایرانی، استفاده از یراق‌آلات اصل ترکیه می‌باشد.

قیمت درب ضد سرقت | بهترین قیمت درب ضد سرقت ارزان در تهران |RaaddooR
خرید عمده درب ضد سرقت

قفل‌ها به علت کاربرد بالا در تأمین امنیت این درب‌ها، بر قیمت درب ضد سرقت ارزان یا لوکس تأثیر به سزایی خواهند داشت. می‌توان گفت مهم‌ترین بخش در انتخاب یک درب ضد سرقت، قفل به‌کاررفته در آن است؛ چراکه درگذشته، آسیب‌پذیرترین بخش یک درب، قفل آن بود؛ اما امروزه این نقطه‌ضعف پوشش داده‌شده و به رکن اساسی در امنیت درب، مبدل ‌شده است.

درگذشته، قفل دارای یک‌زبانه بود که سارق می‌توانست با دیلم و فشار به زبانه، آن را بشکند؛ اما سری جدید آن‌ها دارای چندین زبانه در جهت‌های مختلف می‌باشند و همین موضوع، مانع میشود تا درب به‌آسانی بازگردد. درگذشته قفل‌ها کلیدی بودند؛ اما امروزه قفل‌های بسیار زیادی بر اساس تکنولوژی جدید تولیدشده‌اند؛ قفل‌های کارتی و قفل‌هایی که با رمز و حسگر اثرانگشت باز می‌شوند.

بیشتر بدانید : درب ضد سرقت ارزان

مهم‌ترین عامل در قیمت‌گذاری قفل درب ضد سرقت، متریال بکار رفته و طراحی آن است. بار ها اتفاق افتاده در آتش‌سوزی اماکن، درب‌های ضد سرقت قفل‌شده‌اند؛ این موضوع به آلیاژ به‌کاررفته در ساختار قفل بازمی‌گردد. در بازار فروش عمده درب ضد سرقت، قفل‌های متعددی ازجمله قفل‌های چینی و ترک موجود می‌باشند؛ این شما هستید که به‌عنوان خریدار، انتخاب می‌کنید چه نوع قفلی، با چه میزان ایمنی بر روی درب خود سوار کنید. یکی از علل افزایش قیمت درب ضد سرقت لوکس و قیمت درب ضد سرقت ترک اصل نسبت به درب‌های ارزان، تفاوت در قیمت قفل‌های به‌کاررفته در آن‌ها می‌باشد.

دستگیره‌ها

از یراق‌آلات مؤثر در قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی و درب‌های لوکس، دستگیره‌ها می‌باشند؛ به عبارتی دستگیره‌ها به‌هیچ‌عنوان، در سیستم امنیتی درب نقشی نداشته و نمای بصری را پوشش می‌دهند. دستگیره‌ها در درب ضد سرقت جدای کاربرد اهرم گونه برای باز و بسته نمودن درب، به زیبایی آن کمک شایانی می‌کنند.

 هر درب، دستگیره مخصوص به خود را می‌طلبد؛ البته این مطلب الزامی نبوده و می‌توان دستگیره درب را ارزان‌تر انتخاب نمود. دستگیره‌ها تنوع زیادی دارند، اما می‌توان به 2 نوع عمده لوکس و ساده تقسیم نمود. دستگیره لوکس اغلب بر روی درب‌های لابی و لوکس استفاده می‌شود.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR) تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی و اداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company

راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Cheap safe door

درب ضد سرقت ارزان | لیست قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج |RaaddooR

خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان با بهترین کیفیت

۲ دیدگاه

  1. قیمت درب ضد سرقت چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.