خانه / درب ضد سرقت / قیمت درب ضد سرقت ایرانی | درب ضد سرقت قیمت | RaaddooR

قیمت درب ضد سرقت ایرانی | درب ضد سرقت قیمت | RaaddooR

قیمت درب‌ ضد سرقت ایرانی

قیمت درب‌ ضد سرقت ایرانی به عوامل مختلفی بستگی دارد،شما انواع بی‌شماری از درب‌های ضد سرقت از برندهای متفاوت پیش رودارید، اما برند معتبر، حرف اول را در خرید درب ضد سرقت می‌زند؛ چراکه از کیفیت درب و ماندگاری آن مطمئن خواهید بود. درب ضد سرقت ایرانی ازجمله درب‌هایی است که تولیدکنندگان در سراسر ایران مشغول ساخت آن می‌باشند؛ اما متریال ساخت و استراکچر درب ضد سرقت چیزی نیست که بنا به تجربه بشود آن را تولید کرد.

Iranian security door
درب ضد سرقت ایرانی

قیمت درب ضد سرقت ایرانی جدای از استراکچر مختص به هر درب، به متریال به‌کاربرده شده برای هر درب بستگی دارد. دربی باروکش طبیعی گران تراز دربی با روکش pvc خواهد بود. بنا به هزینه پرداختی مشتری، درب ارزان یا لوکس خواهد شد.

ساخت درب ضد سرقت ارزان

در درب‌های ضد سرقت به سبب ساختار متفاوت و طراحی رویه خاص هر درب، قیمت درب ضد سرقت ایرانی نیز متعاقباً متفاوت خواهد بود. قیمت درب از لوازم بکار رفته در درب منشأ می‌گیرد؛ در درب ضد سرقت ارزان سعی تولیدکننده بر استفاده از ابزارهای ارزان‌تر ولی باکیفیت استاندارد هست تا هزینه درب، برای همه اقشار جامعه به‌صرفه باشد.

Iranian security door
Iranian security door

در ساخت درب ضد سرقت ارزان، بر روی زیبایی کمتر کار می‌شود تا هزینه ساخت پایین بیاید؛ به عبارتی به‌جای استفاده از چشمی لوکس با درکوب فقط از چشمی استفاده می‌شود و یا به‌جای رویه برجسته که هزینه ساخت خاص خود را دارد، از رویه تک ورق Mdf استفاده می‌شود؛ اما در نظر داشته باشید درب ضد سرقت ارزان به‌هیچ‌وجه نباید بی‌کیفیت تلقی شود، زیرا برای کاهش هزینه‌ها از متریال مربوط به زیبایی بصری کاسته شده، نه کیفیت ساخت.

بیشتر بدانید : مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران

قیمت درب ضد سرقت ایرانی لابی

Lobby Safety Door
Lobby Safety Door

درب ضد سرقت را طبق سفارش مشتری و بر اساس محل نصب، می‌توان تک لنگه،1.5 لنگه یا ۲ لنگه تولید کرد؛ ساختار این سری از درب‌های ضد سرقت، مشابه سری لوکس و سوپر لوکس است که برای کاهش هزینه ساخت درب، می‌توان از تکنولوژی cnc استفاده کرد.

در ساختار درب لابی ممکن است بنا بر سفارش مشتری، از شیشه، فلز یا ترکیبی از هردو استفاده شود. ساخت درب لابی بیشتر از درب ساده تک لنگه طول می‌کشد؛ زیرا ابعاد درب به نسبت بزرگ‌تر می‌باشد. قیمت درب ضد سرقت ایرانی لابی متناسب با نوع درخواست شما متفاوت خواهد بود.

مراکز فروش درب ضد سرقت ایرانی

در سرتاسر ایران می‌توان درب ضد سرقت را با برند ایرانی خریداری نمود. خرید درب ضد سرقت مستلزم آگاهی قبل از خرید خواهد بود که در مطلب خرید درب ضد سرقت به آن اشاره‌شده است.تولید کنندگان درب ضد سرقت برای جوابگویی به نیاز مشتریان خود امکانات بسیاری برای فروش درب داخلی همراه با درب های ایمن فرآهم کرده اند.

شما می‌توانید از نمایندگی‌های RaaddooR در سراسر کشور، اقدام به خرید مطمئن نمایید؛ شایان‌ذکر است واحدهای تولیدی این برند، توانایی تولید انبوه درب ضد سرقت برای پروژه‌ها بزرگ را داشته و انجام صدها پروژه بزرگ در داخل و خارج ایران گویای این امر است.

ارسال درب ضد سرقت در سراسر کشور

ارسال درب ضد سرقت برای هر خریدار در هر نقطه از کشور شامل هزینه حمل‌ونقل می‌شود؛ اما ارسال درب ضد سرقت برای تمام مشتریان عزیز، ارزان‌تر از دیگر برندها است؛ زیرا که رضایت شما مدنظر ما می‌باشد. ارسال درب برای بیشتر برندها حکم فرصتی برای درآمدزایی و کسب سود بیشتر است؛ بااین‌وجود رضایت مشتری از خرید محصول، بیشترین مزیت را برای ما خواهد داشت.

خرید درب ضد سرقت زنجان

Zanjan Safety Door
Zanjan Safety Door

درب ضد سرقت ازجمله کالاهایی می‌باشد که روزبه‌روز بر تعداد متقاضیان آن افزوده می‌شود، زیرا نیاز به امنیت، از مهم‌ترین نیازهای هر خانه‌ای می‌باشد؛ این درب جدا از ایجاد امنیت، زیبایی خاصی به خانه شما می‌بخشد. قیمت درب ضد سرقت ایرانی در استان زنجان به سبب نزدیکی به واحد تولیدی شرکت، ارزان تر بوده و امکان تسریع در فرایند تولید و تحویل به مشتری را خواهد داشت. عمده سازان بزرگی در استان زنجان از دیرباز با شرکت RaaddooR همکاری داشته و این مهم، شناخت کافی را از قدمت و اعتبار برند ما ارائه می‌دهد.

سفارش ساخت درب ضد سرقت

شما برای خرید درب ضد سرقت می‌بایست چندین ساعت زمان گذاشته تا درب موردنظر را پیدا کنید؛ از طرفی فروشگاه‌ها مبلغی اضافه بر تولید دریافت می‌کنند و مسئولیتی نیز در قبال نقص درب ضد سرقت نمی‌پذیرند. درعین‌حال برای پیدا کردن واحد تولیدی که تعدادی محدودتر از فروشگاه‌ها دارند، باید زمان بیشتری صرف کنید.

اعتبار بالای تولیدکننده درب ضد سرقت و یافتن آن، امری است که آینده درب خانه شمارا تعیین می‌کند، زیرا درب ضد سرقتی که بی‌کیفیت است فقط جنبه دکور را داشته و بعد از گذشت مدت‌زمانی کوتاه، نشانه‌های خراب بودن را طاهر می‌کند، یا بد بسته می‌شود یا می‌افتند.

اما شما با سفارش ساخت درب ضد سرقت در اینترنت، نه‌تنها در زمان خود صرفه‌جویی می‌کنید، بلکه می‌توانید از لیست تولیدکنندگان بنام درب ضد سرقت، بهترین برند را انتخاب کنید. تعداد زیاد درب‌های ضد سرقت در سایت‌ها، انتخاب‌های شمارا در انتخاب افزایش داده و می‌توان بهترین درب را از بین دیگر درب‌ها خریداری کرد.

قطب فروش درب ضد سرقت کشور

فروش درب ضد سرقت به صورت عمده در سراسر کشور صورت میگیرد ولی در محصول درب ضد سرقت، تنها محدود شرکت‌هایی هستند که توانایی تولید انواع درب و فروش عمده درب‌های ساختمانی، بخصوص درب ضد سرقت رادارند. تعداد پروژه‌های تولیدکنندگان، مشخص‌کننده اعتبار آن‌ها بین مشتریان خواهد بود؛ چراکه تولید بی‌کیفیت و سود طلبی باعث بی‌اعتباری شرکت تولیدکننده خواهد شد.

برند RaaddooR با انجام بیش از 17000 پروژه در جای‌جای ایران این افتخار را داشته است تا با نام معتبر از آن یاد شود.

فروش درب ضد سرقت دو لنگه

Lobby Safety Door
Double door safety door

در ساخت درب‌های ضد سرقت با در نظر گرفتن ابعاد درب ضد سرقت می‌توان انواع تک لنگه،1.5 لنگه و دو لنگه را تولید کرد که این موضوع به ساختار و ابعاد درب شما ارتباط دارد. درب دو لنگه، یک لنگه‌ی متحرک و یک لنگه ثابت دارد؛ لنگه‌ی ثابت با زبانه‌های ضد دیلم مقاوم شده است و ورق فولادی دورتادور کلاف، این مقاومت را دوچندان می‌کند.

ساخت درب ضد سرقت دو لنگه نسبت به انواع دیگر، به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت؛ زیرا که لنگه‌ی ثابت، در تمامی مراحل فیکس و ثابت بوده و در هنگام نصب نیز، رگلاژ این نوع درب زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. در طراحی درب ضد سرقت دو لنگه سعی کنید انواع لوکس و سوپر لوکس را انتخاب کنید

درب ضد سرقت دو لنگه جلوه‌ی بصری بسیار متفاوتی برای مخاطب ایجاد می‌کند؛ سازگاری طراحی درب شما با دکوراسیون منزل بسیار مهم است و نباید از آن غافل شوید.

فروش درب ضد سرقت ونوس

درب ضد سرقت طرح ونوس، ازجمله طرح‌های برتر در انتخاب مشتریان می‌باشد و اکثر خریداران این درب را برای پروژه‌های خود می‌پسندند. طرح ونوس طرح شیک و ساده‌ای دارد و در انواع تک لنگه، ۱/۵ لنگه و ۲ لنگه موجود می‌باشد، اما در کنار همه‌ی این توضیحات، قیمت مناسب درب نسبت به طرح و کیفیت ساخت آن، از دیگر دلایل جایگاه برتر این درب به شمار می‌رود.

بهترین نوع درب ضد سرقت

بهترین نوع درب ضد سرقت، دربی است که هم از قیمت مناسبی برای خرید اکثریت مردم برخوردار باشد و هم امنیت بالایی داشته باشد تا ایمنی خانه را تضمین کند. قیمت درب ضد سرقت ایرانی در صورت ارزان بودن نشانه کیفیت پایین در برابر دیگر برند ها نیست و در ساخت این درب می‌بایست تمامی استانداردها رعایت شده باشد و مفهوم درب ضد سرقت، به نمایش درآید. بهترین نوع درب ضد سرقت، صرفاً شیک‌ترین یا گران‌ترین درب ضد سرقت نخواهد بود! بلکه قبل از هر چیز امنیت اولویت دارد.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده و عرضه‌کننده انواع درب ساختمان تجاری -اداری و مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاع از لیست قیمت‌ها و سفارش محصول، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Cheap safe door

درب ضد سرقت ارزان | لیست قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج |RaaddooR

خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان با بهترین کیفیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.