خانه / درب فرفورژه / درب فلزی | خریدوفروش عمده بهترین مدل درب فلزی ورودی ساختمان |RaaddooR

درب فلزی | خریدوفروش عمده بهترین مدل درب فلزی ورودی ساختمان |RaaddooR

درب پارکینگ

خرید عمده انواع درب فلزی ساختمان

درب فلزی ، از مواردی می‌باشد که موردتوجه بسیاری از سازندگان و شرکت‌های ساختمانی قرارگرفته است؛ با ورود تکنولوژی به عرصه تولید درب‌های ساختمانی، درب فلزی ساختمان (که از قدیمی‌ترین درب‌های موجود است) جایگاه خود را از دست نداده است؛ شرکت تولیدکننده درب ، با تلفیق تکنولوژی و عرضه محصولات شکیل، با شاخص امنیتی بالاتر نسبت به درب‌های قدیمی، توانسته است، جایگاه خود را در عرصه درب‌های ساختمانی ارتقا دهد.

درب فلزی | خریدوفروش عمده بهترین مدل درب فلزی ورودی ساختمان |RaaddooR

خرید عمده درب فلزی

در حال حاضر، فلز در تولید انواع مختلفی از درب‌های ساختمانی بکار گرفته می‌شود؛ از انواع این مدل درب ساختمانی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درب فلزی پارکینگ
  • درب فلزی حیاط
  • درب فلزی طرح چوب
  • درب فلزی ضد سرقت
  • درب فلزی لوکس

شاید جنس فلز اندکی قدیمی باشد؛ اما ترکیب متریال فلز با دیگر انواع و استفاده از ابزار و تکنولوژی‌های جدید که در تولید مدل درب ورودی ساختمان وجود دارد، می‌توان محصول فلزی زیبا، شیک و بادوام که مناسب برای معماری‌های مختلف باشد، به خریداران ارائه نمود.

فروش عمده درب فلزی ضد سرقت

درب فلزی ضد سرقت از جدیدترین مدل‌های درب ساختمانی به شمار می‌رود. بهترین درب ضد سرقت ایرانی غالباً از متریال چوبی ساخته می‌شوند؛ چراکه چوب، زیبایی بیشتری نسبت به فلز دارد؛ از طرفی به دلیل عدم کاربرد درب‌های چوبی در نور آفتاب، نمی‌توان از درب‌های ضد سرقت چوبی در محیط باز استفاده کرد.

 حال می‌توانید، از درب ضد سرقت فلزی برای این مهم بهره ببرید؛ درب ضد سرقت فلزی به‌طور کامل از جنس فلز تهیه می‌شود؛ با توجه به تنوع طرح‌ها در کنار امنیت دهی این درب، بسیاری از خریداران این محصول ترجیح می‌دهند از این درب‌ها را در محیط باز استفاده کنند.

جدیدترین مدل درب فلزی ورودی ساختمان در کشور

درب فلزی | خریدوفروش عمده بهترین مدل درب فلزی ورودی ساختمان |RaaddooR

فروش عمده بهترین انواع درب فلزی

مدل درب آهنی ورودی ساختمان بسیار متنوع است؛ چراکه هم می‌توان دربی از متریال فلز تهیه کرد و هم فولاد را با متریال های دیگر ترکیب نموده و محصولی مناسب در طرح و مدل مختلف به بازار عرضه کرد؛ معمولاً مدل درب ورودی ساختمان، به درب بزرگ برای ورود ماشین و یک درب فلزی نفر رو تقسیم می‌شود. درب تک لنگه فلزی، معمولاً عرضی بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر داشته و طرح کلی آن، متناسب با مدل درب فلزی ورودی ساختمان می‌باشد.

از دیگر مدل‌های درب آهنی ساختمان، می‌توان به درب فلزی طرح چوب اشاره نمود. بسیاری از خریداران به دلیل زیبایی خاص متریال چوب، علاقه دارند درب فلزی طرح چوب را برای مدل درب حیاط به کار ببرند؛ درب فلزی طرح چوب، به دلیل متریال فلز و چودن، محدودیت‌های درب‌های چوبی را ندارد. درب ورودی طرح چوب، به دلیل استقبال بالای انبوه‌سازان و عمده سازان به‌صورت عمده در بازار، معامله می‌گردد.

خریدوفروش عمده درب فلزی لوکس در تهران

درب فلزی لوکس ازجمله مواردی است که می‌تواند نمای اصلی ساختمان را ازلحاظ زیبایی متحول کند؛ این درب‌ها، تنها توسط معدودی از افراد خریداری می‌شوند؛ درعین‌حال، درب‌های فلزی لوکس توسط شرکت‌های انگشت‌شماری تولید و به بازار ارائه می‌گردد.

 این دسته از درب‌های فلزی ساختمان، بیشتر در مناطق شمالی کشور و ویلاهای لوکس دیده می‌شود؛ در ساخت درب آهنی لوکس، سازنده تمام توان خود را به کار می‌برد تا زیبایی درب‌ها، با افزودن متریال و گل نرده‌های مختلف، دوچندان گردد.قیمت درب لوکس در مقایسه باقیمت درب فلزی ساده حیاط بالاتر است. قیمت درب فلزی ساده حیاط به دلیل تمرکز تولیدکنندگان برساخت محصولی باقیمت پایین، به نسبت ارزان است؛ اما در تولید درب فلزی لوکس، مسئله این‌گونه نیست.

بیشتر بدانید : درب ورودی ساختمان

قیمت این درب‌ها ملاک اصلی انتخاب نمی‌باشند؛ به عبارتی، شاخص اصلی در تولید و انتخاب این درب‌ها، زیبایی آن‌ها می‌باشد. اکثر این درب‌ها، به همراه یک درب تک لنگه فلزی که به‌عنوان درب فلزی نفر رو شناخته می‌شود، تولید می‌گردند. مدل درب فلزی ورودی ساختمان در درب فلزی لوکس، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ چراکه زیبایی این درب‌ها، مهم‌ترین دلیل برای خرید عمده درب فلزی لوکس محسوب می‌شود.

عرضه عمده انواع درب فلزی پارکینگ

درب فلزی | خریدوفروش عمده بهترین مدل درب فلزی ورودی ساختمان |RaaddooR

درب فلزی پارکینگ

درب فلزی پارکینگ از دیگر نمونه‌های درب فلزی به شمار می‌رود که سازندگان جهت تأمین انواع سلایق، طرح‌های متنوع را به مشتری ارائه می‌کنند؛ معمولاً درب فلزی پارکینگ در طرح‌های مختلف مانند درب پارکینگ جنوبی، درب پارکینگ کرکره‌ای و درب پارکینگی ساده تهیه می‌شود. در ساخت درب فلزی پارکینگ، علاوه بر امنیت این درب‌ها، به‌تناسب درب پارکینگ با درب فلزی حیاط توجه ویژه‌ای می‌شود؛ چراکه انتخاب طرح و مدل یکسان بین این دو مدل، در زیبایی نمای اصلی ساختمان بسیار مؤثر است.

برای رفاه ساکنین، معمولاً درب‌های پارکینگی را به جک‌های خودکار مجهز می‌کنند. شرکت راد درب (RaaddooR) برای رفع تمامی نیازهای مشتریان، مسئولیت ساخت و اجرای جک خودکار برای درب‌های پارکینگی را بر عهده می‌گیرد.

قیمت درب فلزی ساده حیاط در مرکز فروش عمده درب فلزی در تهران

قیمت درب فلزی ساده حیاط به دلیل استفاده حداکثری از متریال فولاد و چودن، به قیمت خام متریال های فولادی بستگی دارد. قیمت درب فلزی ساده حیاط عبارت است از:

قیمت پروفیل خام + دستمزد ساخت

درب فلزی ورودی حیاط و درب فلزی پارکینگ در مقایسه با درب‌های لوکس، قیمت بسیار پایین‌تری داشته و در ساخت آن‌ها از طرح‌های ساده‌تری نیز بهره می‌برند. لازمه تفاوت بین درب‌های فلزی لوکس و درب فلزی حیاط و پارکینگ، طرح‌های متنوع می‌باشد؛ به‌نحوی‌که درب فلزی حیاط از طرح‌های ساده و معمولی بهره می‌برد، اما درب فلزی لوکس و درب فرفورژه طرح‌های بی‌شمار و چشم‌نوازی را شامل می‌شوند.

تولید انواع درب تک لنگه فلزی

درب فلزی | خریدوفروش عمده بهترین مدل درب فلزی ورودی ساختمان |RaaddooR

درب فلزی تک لنگه

درب تک لنگه فلزی همراه با درب فلزی حیاط بزرگ ساخته و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد؛ درب فلزی ساختمان معمولاً عرض بزرگ‌تری دارد که برای رفت‌وآمد خودروها مناسب می‌باشد؛ معمولاً در کنار درب فلزی حیاط، یک درب فلزی نفر رو نیز به‌کاربرده می‌شود تا رفت‌وآمد افراد را سهولت بخشد. درب تک لنگه فلزی غالباً متناسب با طرح و مدل درب فلزی بزرگ‌تر تولید می‌گردد؛ چراکه این درب فلزی نفر رو در کنار درب بزرگ‌تر کار گذاشته می‌شود.

درب فلزی مسجد

ساخت درب فلزی مسجد و درب داخلی ساختمان برای اماکن مذهبی، شرایط خاصی را شامل می‌شود؛ چراکه رنگ طرح و مدل درب فلزی مسجد، می‌بایست متناسب باعظمت و محتوای مکانی باشد که برای آن به‌کاربرده می‌شود. این درب‌ها معمولاً در طرح‌های هلالی و رنگ‌های متناسب با این اماکن تولید می‌شوند؛ ساخت درب فلزی مسجد به دلیل خاص بودن مکانی که برای آن استفاده می‌شود بسیار سخت است؛ چراکه مساجد در میان عموم مردم جایگاه بسیار بالایی دارند. طراحان ما در شرکت راد درب (RaaddooR) تمام تلاش خود را به کار می‌برند تا دربی متناسب بافرهنگ و آداب اسلامی برای این مکان طراحی کنند.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR) تولیدکننده انواع درب تجاری-اداری-مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Entrance courtyard door

درب ورودی حیاط| بهترین انواع درب ورودی ویلایی باقیمت ارزان| RaaddooR

سفارش ساخت انواع مدل درب ورودی حیاط با قیمت ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.