خانه / درب داخلی / درب چوبی ورودی ساختمان | قیمت انواع درب چوبی | RaaddooR

درب چوبی ورودی ساختمان | قیمت انواع درب چوبی | RaaddooR

طرح سنتی درب چوبی ورودی

مدل درب چوبی ورودی ساختمان

درب چوبی ورودی ساختمان ازجمله مدل‌هایی است که طرفداران خاص خود را دارد. طراحی حرفه‌ای و چشم‌نواز این درب، سبب شده تا آن را به‌عنوان درب ورودی ساختمان برگزینند. مدل درب چوبی ورودی ساختمان از متریال اصل تولیدشده و سعی تولیدکننده، ساخت دربی بی‌نقص و زیبا برای جلب‌توجه افراد می‌باشد.

Entrance wooden door

Entrance wooden door

همان‌طور که می‌دانید درب ورودی، اولین منظره‌ای از خانه شما می‌باشد که بیشترین تأثیر را در ذهن مخاطب خواهد گذاشت؛ بنابراین انتخاب درب چوبی ورودی ساختمان با طراحی منحصربه‌فرد، نقش بسزایی در زیبایی هنری عمارت شما خواهد داشت.

اساساً درب‌های چوبی به خاطر متریال اصلی که همان چوب است، همانند درب فلزی همواره محبوب بوده و در رأس انتخاب‌های مشتریان می‌باشند. زیبایی درب چوبی زمانی به اوج می‌رسد که با glass، طرح‌بندی CNC و کارگذاری قسمت‌های برجسته، ترکیب شوند؛ نتیجه حاصله درب را به‌مراتب مجلل‌تر از دیگر انواع خواهد کرد.البته ناگفته نماند امروزه از درب ورودی ضد سرقت نیز می توان به جای درب چوبی استفاده کرد.

انواع درب چوبی ورودی ساختمان

Entrance wooden door

درب چوبی ورودی ساختمان با طراحی زیبا

درب چوبی انواع مختلفی دارد، از درب‌های داخلی و اتاق‌خواب گرفته تا درب‌های لابی و درب‌های چوبی ورودی ساختمان. حال بر اساس نحوه طراحی و متریال به‌کاررفته در ساختار درب توسط تولیدکننده، درب چوبی ورودی نیز شامل انواع مختلفی خواهد بود؛ برای مثال درب مدل پرسپولیس، از ترکیب Glass و چوب بهره برده است و در مدل کلاسیک، تنها متریال به‌کاررفته در ساختار درب، چوب است. شما بامطالعه کاتالوگ در مراکز فروش درب‌های چوبی، امکان انتخاب دربی مطابق باسلیقه خود را خواهید داشت.در کنار درب چوبی درب ورودی ساختمان آهنی نیز طرفدارا خود را دارد.

قیمت انواع درب چوبی ورودی ساختمان

درب چوبی ورودی ساختمان به سبب متریال گران، قیمتی به نسبت بالاتر از دیگر انواع خواهد داشت. عوامل مختلفی در تعیین قیمت این درب تأثیرگذارند؛ اما به‌طورکلی رنگ، نحوه و کیفیت تولید درب و چوب به‌کاررفته در ساختار آن، قیمت نهایی را معین می‌کنند.

Entrance wooden door

طراحی زیبای درب چوبی

 دراین‌بین، نوع چوب کار شده، مهم‌ترین نقش را در قیمت نهایی درب ایفا می‌کند؛ استفاده از چوب خالص در درب چوبی ورودی، قیمت بالای آن را نسبت به درب‌های HDF و MDF (که هر دو از محصولات چوبی هستند) را توجیه می‌کند. نوع چوب اگر گردو باشد، هزینه پرداختی بالا می‌رود و اگر چوب راش یا بلوط باشد قیمت پایین‌تر خواهد بود.

درب چوبی ورودی ارزان

هر محصول از یک دامنه قیمتی برخوردار است؛ به عبارتی بسته به نوع متریال مصرفی، قیمت ارزان و گران را شامل می‌شود. نوع چوب استفاده‌شده تا یراق‌آلات به‌کاررفته، در ارزان بودن قیمت درب تأثیرگذارند.

فروش درب چوبی ورودی ساختمان بنا به قیمت ارائه‌شده در بازار، مشتری‌های خاص خود را دارد؛ برخی بنا به سلیقه خود، طالب محصول لاکچری و برخی بسته به شرایط اقتصادی، درب ارزان‌تر را انتخاب می‌کنند. این‌که در ساخت درب از چه گلسی و چه یراق‌آلاتی نیز استفاده شود، ارزانی و گرانی درب را معین می‌کند. در ساخت درب ورودی ساختمان آن‌هم باقیمت پایین و ارزان، سعی شده تا متریال به‌کاررفته در عین کیفیت، قیمت بالایی نداشته باشند.

جدیدترین مدل درب چوبی ورودی ساختمان

Entrance wooden door

درب چوبی ورودی|ترکیب با glass

تولیدکنندگان همواره سعی دارند تا با طراحی مدل‌های جدید مطابق با سلایق مختلف، بتوانند در بازار خریدوفروش رقابت کنند. شما با مراجعه به سایت‌ها و مراکز فروش تولیدکننده، از جدیدترین مدل‌های درب چوبی ورودی ساختمان بازدید به عمل‌آورده و محصول منتخب را خریداری نمایید. درب‌های چوبی مدل و‌نی گلس نیز از جدیدترین مدل‌های اخیر بوده که بازار فروش خوبی داشته است.

ساخت درب چوبی ورودی ساختمان

ساخت درب چوبی ورودی ساختمان همانند دیگر درب‌ها، نیازمند داشتن دانش و تجربه تولیدکننده است. همان‌طور که در ساخت انواع درب‌های ضد سرقت، نقص در تولید سبب خسارت‌های آتی خواهد شد، این موضوع در درب‌های چوبی نیز صدق می‌کند.

ساخت و پرداخت درب‌های چوبی تا حد بالایی به هنر دست استادکار بازمی‌گردد؛ از مرحله برش تا مرحله نقش دهی با CNC، همه و همه به تجربه تولیدکننده ارتباط دارد. درب‌های چوبی از قابلیت بالای ابزار خوری برخوردارند؛ لذا پنل این درب‌ها می‌توانند هر طرح خاصی را تأمین کنند. از دیگر مزایای درب‌های چوبی، قابلیت بالای رنگ‌پذیری این انواع می‌باشد.

سفارش ساخت درب چوبی ورودی ساختمان

برای ساخت درب منتخب، می‌بایست با تولیدکننده معتبر ارتباط برقرار کنید. معدود تولیدکنندگانی در حوزه ساخت درب‌های تمام چوب فعالیت می‌کنند؛ لذا با ارتباط با تولیدی معتبر، درب مدنظر را انتخاب و سفارش دهید.

Entrance wooden door

طرح سنتی درب چوبی ورودی

 از ابعاد درگاه خود واهمه نداشته باشید؛ زیرا یکی از بزرگ‌ترین مزایای درب چوبی، ابعاد آزاد این محصول است و می‌توان آن را در هراندازه‌ای و متناسب با هر ورودی طراحی و تولید کرد. مرحله انتخاب درب بسیار حائز اهمیت است؛ چراکه درب چوبی ورودی شما می‌بایست با سبک طراحی و معماری عمارت مطابقت داشته باشد. برای مثال چوب کاج و روس متناسب با سبک روستیک، چوب بامبو برای سبک مدرن و چوب ماهگون و بلوط برای سبک کلاسیک مناسب هستند؛ بنابراین با اطمینان از انتخاب صحیح، ساخت درب چوبی ورودی ساختمان را سفارش دهید.

خرید اینترنتی درب چوبی ورودی ساختمان

برای مشاهده به‌روزترین درب‌های چوبی ورودی بهتر است تا از سایت‌های تولیدکنندگان این محصول بازدید کنید؛ این سایت‌ها مرجع معتبری جهت مشاهده جدیدترین انواع درب محسوب می‌شوند. شما برای خرید درب، بدون درگیر شدن با فضای بازار و فروشندگان سودجو، می‌توانید مستقیماً با تولیدکنندگان محصول ارتباط بگیرید.

 سایت‌های اینترنتی این ارتباط را نسبت به گذشته سهل و آسان نموده‌اند. قیمت نهایی تولیدکننده برای خریدار به‌مراتب مناسب‌تر از قیمت فروشندگان خواهد بود؛ چراکه سود دلالی و واسطه‌گری دراین‌ارتباط از بین رفته است و هزینه پرداختی پایین خواهد بود. شما با خرید اینترنتی درب چوبی، فرصت ارتباط با بهترین برند تولیدکنندگان را خواهید داشت، بدون اینکه هزینه و انرژی خود را برای خرید محصول، از دست فروشنده و دلال صرف کنید.

بیشتر بدانید : خرید اینترنتی درب ضد سرقت

درب چوبی ورودی ساختمان دسته دوم

برخی مراکز اقدام به فروش درب‌های چوبی دست‌دوم می‌کنند. این معامله برای خریدار، هم‌سود و هم ضرر را به همراه خواهد داشت. اولین مشکل، تطابق ابعاد درب با درگاه شما می‌باشد. از طرفی اگر درب منتخب سالم باشد، به سبب دست‌دوم بودن، قیمت پایینی دارد و سود خوبی خواهد داشت؛ اما اگر درب مدنظر بی‌کیفیت و خراب باشد، خریدار ضرر خواهد کرد.

 برای خرید درب چوبی ورودی ساختمان آن‌هم دست‌دوم، بهتر است تا درب شما برند باشد. درب‌های برند طول عمر و ماندگاری بالایی نسبت به تولیدات دیگر دارند. برای خرید این نوع می‌توانید به فروشگاه‌های مرتبط در سراسر کشور مراجعه کنید؛ درعین‌حال از سالم بودن درب اطمینان حاصل فرمایید تا در آینده، ضرری را متحمل نشوید.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی و اداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

All wood door

درب تمام چوب |خریدوفروش عمده درب تمام چوب| RaaddooR

خرید درب تمام چوب با قیمت ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.