خانه / درب فرفورژه / درب ورودی ساختمان |خریدوفروش عمده بهترین درب‌ ورودی ساختمان|RaaddooR

درب ورودی ساختمان |خریدوفروش عمده بهترین درب‌ ورودی ساختمان|RaaddooR

entrance door

خریدوفروش عمده بهترین درب ورودی ویلایی

درب ورودی ساختمان از مهم‌ترین ارکان در نمای ورودی ساختمان به شمار می‌رود؛ به‌طورکلی از انواع مدل درب ورودی ساختمان می‌توان به درب ورودی ساختمان چوبی، فلزی و درب ضد سرقت نام برد. حال بر اساس عوامل مختلف، این مدل‌ها برای ورودی ساختمان انتخاب می‌شوند.

درب ورودی ساختمان |خریدوفروش عمده بهترین درب‌ ورودی ساختمان|RaaddooR

درب ضد سرقت لابی

نوع نمای ورودی ساختمان، ویلایی بودن یا نبودن عمارت، محل زندگی شما و بسیاری از عوامل دیگر، برای انتخاب درب مؤثر خواهند بود. این را بدانید که انتخاب هرکدام از مدل‌های نامبرده، مزایا و معایب خاص خود را خواهد داشت؛ به‌طور مثال درب ضد سرقت، در کنار امنیت بالا، از تنوع طرح و قیمت برخوردار بوده و با انواع نمای ورودی ساختمان سازگار است.

بنا به دلایل فوق خرید عمده درب ضد سرقت در بازار درب‌های ساختمانی، از درصد بالایی برخوردار می‌باشد. ابعاد درب‌های ایمنی قابل سفارش بوده و همین موضوع درفروش عمده درب ضد سرقت نقش به سزایی را ایفا می‌کند.

فروش عمده درب ورودی ویلایی و ساختمان

درب ویلایی برای منازلی به‌کاربرده می‌شود که مابین عمارت و درب ورودی، دارای حیاط بوده و از این درب‌ها برای ورود از کوچه و خیابان به ساختمان استفاده می‌شود؛ بنابراین درب ورودی ویلایی برای جداسازی حیاط ویلاها با معابر استفاده می‌گردد.

درب ورودی ساختمان |خریدوفروش عمده بهترین درب‌ ورودی ساختمان|RaaddooR

خرید وفروش عمده درب ساختمان

معمولاً برای درب ورودی ویلایی از مدل‌های فلزی بهره می‌برند. مدل درب در خانه‌های ویلایی بسیار مهم است؛ چراکه قسمت عمده‌ای از زیبایی نمای ورودی ساختمان‌ها به درب‌های نامبرده بستگی دارد. مدل درب فلزی از تنوع بالایی برخوردار است؛ استفاده طرح‌های جدید و مدرن، متریال های متنوع فلزی و سبک ساخت گل نرده‌ها، مدل درب شمارا بسیار زیبا و چشم‌نواز خواهد کرد. طرح درب ها توسط متخصصین این حرفه خلق می‌شود؛ ترکیب طراحی سنتی و طرح‌های کلاسیک و مدرن، سبب تولید درب‌هایی با زیبایی بصری بالا شده است.

جنس درب ورودی ویلایی از فلز می‌باشد؛ به عبارتی درصد بالایی از متریال درب را فلز تشکیل می‌دهد. متریال فلز در کنار گل نرده‌های فرفورژه، سبب خلق درب ساختمان فلزی با زیبایی بصری بالا می‌شود.در تولید این درب‌ها محدودیت ابعاد وجود ندارد و ابعاد درب ورودی به‌صورت سفارشی می‌باشد و می‌توان این درب‌ها را در اندازه دلخواه برای خریداران ساخت. ابعاد سفارشی در ساخت درب ضد سرقت نیز لحاظ می‌شد؛ این موضوع در خرید عمده درب ضد سرقت و فروش عمده درب فرفورژه بسیار تأثیرگذار است.

بیشتر بدانید : کارخانه درب ضد سرقت

خرید عمده درب ورودی ساختمان فلزی در کشور

درب ورودی ساختمان فلزی از دیگر انواع است که از زمان‌های دور مورداستفاده بوده است. این درب‌ها در ابتدا، از طرح‌های زیبای امروزی برخوردار نبوده و متریال استفاده‌شده در آن‌ها، تماماً از جنس فلز بود؛ ترکیب قوطی‌های فلزی و ورقه‌های فولادی، درب فلزی را در اندازه‌های مختلف تشکیل می‌دهد. درب‌های تک لنگه، دو لنگه، سه لنگه ورودی ساختمان فلزی از این دسته می‌باشند.

درب ورودی ساختمان |خریدوفروش عمده بهترین درب‌ ورودی ساختمان|RaaddooR

خرید عمده درب لابی و ورودی

باگذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، طرح‌های متنوعی برای مدل درب فلزی ورودی ساختمان توسط تولیدکنندگان ارائه شد که استقبال بسیار عمده سازان و انبوه‌سازان را در پی داشت.انواع درب ضد سرقت فلزی را نیز می‌توان ازجمله درب‌های ورودی ساختمان فلزی در نظر گرفت؛ به سبب تنوع بسیار در رویه این درب‌ها و طرح‌های شیک و مدرن، خرید عمده درب‌های ضد سرقت حجم بزرگی از بازار فروش را به خود اختصاص داده است.

پیشرفت در طراحی درب‌های ورودی تنها به درب‌های ضد سرقت و چوبی محدود نشد و امروزه مدل درب فلزی ورودی ساختمان ازلحاظ زیبایی و امنیت پیشرفت کرده است. درب ورودی ویلایی و درب ورودی پارکینگ ازجمله مدل‌های درب فلزی ورودی ساختمان می‌باشند که شاهد تنوع در طراحی و ساخت آن‌ها هستیم؛ درب‌هایی که امروزه به نام درب‌های فرفورژه یاد می‌کنند همان درب فلزی است.

عرضه عمده درب های مدرن

درب ورودی ساختمان |خریدوفروش عمده بهترین درب‌ ورودی ساختمان|RaaddooR

فروش عمده درب های ضد سرقت ورودی

طراحی در درب مدرن، شیک و امروزی می‌باشد؛ درب های سبک مدرن در طرح‌ها و مدل‌های متنوع تولید و به مشتریان عرضه می‌شود.

متریال های مختلفی در طراحی این سری از درب ها به کار می‌روند و مانند درب ورودی ویلایی محدود به متریال فلز نمی‌باشند؛ در ساخت درب های مدرن، استفاده از فلز، چوب، Glass و ترکیب آن‌ها با یکدیگر، طرحی بسیار زیبا و شیک را به شما ارائه می‌دهد. درب های مدرن در عین اینکه زیبا و بروز محسوب می‌شوند، به همان اندازه هم قیمت بالاتری خواهند داشت؛ به همین دلیل، شرکت‌های معدودی مانند RaaddooR درزمینه ساخت درب‌های فلزی فعالیت می‌کنند و به تولید درب مدرن روی آورده‌اند.

خرید عمده درب ورودی پارکینگ

درب ورودی پارکینگ جزو دسته‌هایی است که در حیطه درب‌های فلزی تقسیم‌بندی می‌شود؛ استفاده از این درب‌ها در زیبایی نمای ورودی ساختمان تأثیر بسزایی دارد؛ از طرفی درب ورودی پارکینگ در عین زیبایی، می‌بایست از استحکام و امنیت بالایی برخوردار باشد؛ بنابراین باید از تمام المان‌های امنیتی، در ساخت این درب‌ها استفاده شود.

برای خرید عمده درب ورودی پارکینگ، شما می‌توانید به تولیدکنندگان و مراکز فروش عمده درب ورودی در تهران و کرج مراجعه کرده و یا به سایت شرکت‌های معتبر که در حیطه درب‌های ساختمانی فعالیت دارند، سر بزنید. در سایت‌های خریدوفروش عمده درب فلزی، انواع طرح ها را مشاهده نموده و بنا به سلیقه و تناسب با معماری ساختمان، درب موردنظر را سفارش دهید. در درب‌های ورودی ویلایی دو لنگه درب در ابعاد بزرگ و کوچک لحاظ می‌شود؛ درب کوچک به عرض ۱۰۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر بوده که مدل و طرح آن درست مانند درب بزرگ می‌باشد و برای تردد افراد استفاده می‌گردد.

انواع مدل درب ورودی ساختمان

درب ورودی ساختمان |خریدوفروش عمده بهترین درب‌ ورودی ساختمان|RaaddooR

خرید عمده درب فرفورژه

انتخاب طرح درب ورودی ساختمان، به سلیقه، معماری ساختمان و مقدار هزینه‌ای پرداختی بستگی دارد. اگر شما از درب چوبی، درب ضد سرقت و …استفاده نمایید، با مدل‌ها و قیمت‌های متنوعی، روبرو خواهید شد؛ طرح‌هایی که هرروزه در حال تغییر بوده و نمونه‌های بسیاری از آن‌ها در بازار موجود می‌باشد.

همان‌طور که بیان شد، نمای ورودی ساختمان، در انتخاب مدل درب ورودی ساختمان، تأثیرگذار است. خانه‌هایی که نمای ویلایی دارند، کاربرد درب ساختمان فلزی در آن‌ها بیشتر خواهد بود. درب‌های فرفورژه از جدیدترین مدل درب‌های فلزی می‌باشند که در حال حاضر به‌صورت عمده در بازار، خریدوفروش می‌شوند.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR) تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی واداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

درب ورودی ساختمان |خریدوفروش عمده بهترین درب‌ ورودی ساختمان|RaaddooR
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Entrance courtyard door

درب ورودی حیاط| بهترین انواع درب ورودی ویلایی باقیمت ارزان| RaaddooR

سفارش ساخت انواع مدل درب ورودی حیاط با قیمت ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.