خانه / درب فرفورژه / درب ورودی ساختمان آهنی | فروش عمده بهترین مدل درب ورودی ساختمان|RaaddooR

درب ورودی ساختمان آهنی | فروش عمده بهترین مدل درب ورودی ساختمان|RaaddooR

The door to the villa

خرید عمده درب ورودی ساختمان آهنی در تهران

درب ورودی ساختمان آهنی، مدلی پرکاربرد از انواع درب ساختمانی می‌باشد که بسیاری خریداران علاقه دارند در معماری ساختمان خود به کار ببرند؛ مدل درب ورودی ساختمان، بنا به نمای ورودی ساختمان، متفاوت بوده و تا حد زیادی به سبک معماری عمارت بستگی دارد؛ به‌طورکلی، انواع درب ورودی حیاط به‌خصوص درب ورودی ساختمان آهنی جدید در زیبایی عمارت شما تأثیر به سزایی دارد؛ لذا در انتخاب مدل درب ورودی ساختمان، می‌بایست توجه ویژه‌ای نمایید.

درب ورودی ساختمان آهنی | فروش عمده بهترین مدل درب ورودی ساختمان|RaaddooR

فروش عمده انواع مدل درب آهنی

خرید عمده درب ورودی ساختمان آهنی شیک یا طرح چوب که متناسب با نمای ورودی ساختمان شما باشد، تنها از مراکز فروش عمده درب‌های ساختمانی در تهران و کرج صورت می‌پذیرد؛ چراکه در این مراکز مشاورین شمارا در انتخاب درب مناسب یاری خواهند نمود.

اگر سبک معماری عمارت شما مدرن و به‌روز می‌باشد، برای هارمونی بیشتر سعی کنید از بهترین مدل درب آهنی ورودی ساختمان درب ورودی ساختمان که توسط بعضی از شرکت‌های عرضه‌کننده درب‌های ساختمانی تولید می‌شود، استفاده کنید. تولید این دسته از درب‌ها تنها توسط تولیدکنندگان معتبر صورت می‌گیرد.

فروش عمده درب ورودی ساختمان آهنی دو لنگه

برای ورودی ساختمان‌ها به‌خصوص خانه‌های ویلایی، می‌توانید از درب ورودی ساختمان آهنی دو لنگه و درب تک لنگه‌ای فلزی و یا هر دو مورد در کنار یکدیگر استفاده نمایید. معمولاً در خانه‌های ویلایی، سعی سازنده بر نصب یک درب ورودی دو لنگه در عرض بزرگ برای رفت‌وآمد وسایل نقلیه، به همراه یک درب تک لنگه فلزی معمولاً در عرض کمتر و تقریباً ۱۲۰ سانتی‌متر به‌عنوان درب فلزی نفر رو می‌باشد. درب تک لنگه فلزی بنا به طرح و مدل نمای ورودی ساختمان انتخاب می‌شود.

درب ورودی ساختمان آهنی | فروش عمده بهترین مدل درب ورودی ساختمان|RaaddooR

خرید عمده درب ورودی ساختمان

گاهی افراد برای خانه خود از یک درب ورودی تک لنگه همراه با یک درب فلزی پارکینگ استفاده می‌کنند؛ البته درب‌های پارکینگی نیز در مدل و طرح‌های شبیه به درب تک لنگه فلزی ساخته می‌شود. امروزه مدل‌های جدید درب پارکینگ مانند درب پارکینگ کرکره‌ای و درب پارکینگ اتوماتیک نسبت به گذشته، طرفداران بیشتری را از آن خود کرده است.

فروش عمده انواع درب فلزی و آهنی در شرایطی است که عمده سازان و انبوه‌سازان در پی برندی معتبر در کنار شرایط تولید مطلوب و باکیفیت هستند. خرید عمده انواع درب ورودی ساختمان آهنی و شیک نشان از این موضوع داشته و بر خرید عمده درب ارزان از تولیدی‌های برند و معتبر در کشور حکایت می‌کند.

درب هال فلزی

درب هال فلزی، بیشتر در خانه‌های ویلایی قدیمی مشاهده می‌شود؛ در زمان‌هایی که انواع جدید درب‌های ساختمانی همانند درب ضد سرقت یا درب‌های upvc وجود نداشت، افراد بیشتر برای ورودی خانه‌های خود از درب هال فلزی استفاده می‌کردند. خرید عمده درب‌های فلزی هنوز هم در شهرهای کوچک و خانه‌های ویلایی با متراژ پایین رواج دارد؛ درحالی‌که نمی‌توان از این درب‌ها در مجتمع‌های مسکونی و برج‌های جدید استفاده نمود؛ در این مکان‌ها، انتخاب و خرید عمده انواع درب چوبی و یا خرید عمده درب ضد سرقت ارزان بهترین گزینه خواهد بود.

درب ورودی ساختمان آهنی ساده

انواع درب ساختمان در متریال های گوناگون و در شکل و طرح‌های متفاوت توسط شرکت‌های سازنده درب‌های ساختمانی تولید و عرضه می‌شوند. درب ورودی ساختمان آهنی طرح چوب، درب تک لنگه فلزی ضد سرقت، درب ورودی ساختمان آهنی ساده و دیگر مدل‌های درب‌های فلزی، به خریداران حق انتخاب و گزینش بهترین درب ورودی ساختمان می‌دهد. در اکثر مواقع، مدل درب ورودی ساختمان، توسط مشتری و بنا نمای ورودی ساختمان انتخاب می‌شود.

درب ورودی ساده نیز طرفداران خاص خود را دارد؛ افرادی که توانایی خرید درب ورودی ساختمان آهنی شیک را ندارند، به ترجیح، از درب‌هایی با نمای ساده‌تر و قیمت پایین‌تر استفاده می‌کنند. غالباً این درب‌ها با متریال فولادی و تنها از قوطی‌ها و ورقه‌های آهنی ساخته می‌شوند؛ به‌طورمعمول، در کاتالوگ ارائه‌شده توسط شرکت‌ها، بخشی به طرح و مدل‌های درب ورودی ساده اختصاص داده‌شده است.

عرضه درب فلزی نفر رو به‌صورت عمده

درب ورودی ساختمان آهنی | فروش عمده بهترین مدل درب ورودی ساختمان|RaaddooR

درب ویلایی فرفورژه

درب فلزی نفر رو و یا درب تک لنگه‌ای فلزی، در کل برای مکان‌هایی استفاده می‌شود که یک درب ورودی ساختمان آهنی دو لنگه، در ابعاد بزرگ استفاده می‌شود. معمولاً این درب‌ها بزرگ برای رفت‌وآمد وسایل نقلیه به‌کاررفته و برای رفاه حال ساکنین، از یک درب ورودی تک لنگه یا درب فلزی پارکینگ مطابق با نمای ورودی ساختمان بهره می‌برند. خرید عمده درب فلزی پارکینگ و درب فلزی نفر رو، در مرکز فروش عمده انواع درب ساختمان در تهران و کرج صورت می‌پذیرد.

تولیدکننده درب ورودی ساختمان آهنی طرح چوب

درب ورودی ساختمان آهنی طرح چوب مخصوص معماری‌های مدرن و افرادی است که تمایل دارند دربی با شکل و شمایل چوبی در نمای ورودی ساختمان خود استفاده کنند. این درب‌ها معمولاً در طرح و نمای درب‌های قدیمی که در خانه‌های سنتی ایرانی مشاهده می‌شود، تولید می‌گردد؛ علاوه بر سبک طراحی، می‌بایست در رنگ‌آمیزی این سری از درب‌های فلزی نیز توجه به سزایی داشت تا نتایج و انتظارات مشتری از انتخاب درب ورودی طرح چوب، برآورده شود.

درب ورودی ساختمان آهنی جدید

مدل درب ورودی ساختمان حتماً باید متناسب با معماری و نمای اصلی ساختمان باشد؛ علاوه بر این‌، ویلایی بودن و یا آپارتمانی بودن منازل، در انتخاب مدل درب ورودی ساختمان بی‌تأثیر نیست. در حال حاضر، درب ورودی ساختمان آهنی جدید با متریال های فولاد و چودن تهیه می‌شود؛ به‌نحوی‌که با بهره‌گیری از گل نرده‌های زیبا، طرح‌ها و نماهای بی‌شماری را می‌توان به این درب‌ها بخشید.

 جدیدترین مدل درب ورودی ساختمان و خرید و فروش عمده

درب ورودی ساختمان آهنی | فروش عمده بهترین مدل درب ورودی ساختمان|RaaddooR

درب فرفورژه زیبا

اگر در پی انتخاب یک درب ورودی ساختمان آهنی شیک هستید، توصیه می‌کنیم که اولاً از انتخاب در ورودی ساختمان آهنی دست‌دوم صرف‌نظر کرده و برای خرید عمده به‌روزترین انواع درب ساختمان، به سایت شرکت‌های معتبر تولیدکننده چون RaaddooR مراجعه کنید و ضمن مشاهده کاتالوگ تهیه‌شده توسط این شرکت‌ها، درب موردنظر خود را انتخاب نمایید

این کاتالوگ، کامل‌ترین مرجع انتخاب انواع درب ساختمان می‌باشد؛ به‌طور مثال، این شرکت در بخش درب‌های ویلایی خود در کاتالوگ، درب ورودی ساختمان آهنی شیک و ساده را قرار می‌دهد. این موضوع سبب می‌شود تا محصول ارائه‌شده برای تمامی مشتریان از تنوع بالایی برخوردار بوده و در عین حال ،دامنه انتخابی گسترده ای پیش روی مشتریان قرار گیرد.

برای خرید عمده انواع درب ساختمان از شرکت‌های معتبر، تنها کافی است که مدل درب موردنظر خود را از روی کاتالوگ انتخاب نموده، ابعاد محل کارگزاری را به واحد فروش اطلاع داده و درنهایت بنا به ابعاد، درب موردنظر را می سازند. در صورت داشتن هر سؤالی می‌توانید با مشاورین این شرکت در ارتباط بوده و از راهنمایی آنان بهره ببرید.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR) تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی واداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Metal Door

درب فلزی | خریدوفروش عمده بهترین مدل درب فلزی ورودی ساختمان |RaaddooR

سفارش و تولید انواع درب فلزی با طرح های متنوع در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.