خانه / درب فرفورژه / درب ورودی حیاط| بهترین انواع درب ورودی ویلایی باقیمت ارزان| RaaddooR

درب ورودی حیاط| بهترین انواع درب ورودی ویلایی باقیمت ارزان| RaaddooR

Metal Yard Door

ساخت درب ورودی حیاط در انواع مدل‌ها

درب ورودی حیاط به‌منزله اولین درب ورودی ساختمان، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است؛ به عبارتی درب ورودی حیاط به‌عنوان اولین صحنه‌ای به شمار می‌رود که مخاطب با عمارت شما روبه‌رو می‌شود. بنابراین در ساخت درب ورودی مانند درب تمام چوب ظرافت عمل استادکار، بسیار حائز اهمیت است. مدل درب حیاط ساده و شیک در کنار قیمت مطلوب، مدنظر بسیاری از مشتریان می‌باشد.

درب ورودی حیاط| بهترین انواع درب ورودی ویلایی باقیمت ارزان| RaaddooR

خرید عمده درب ورودی حیاط

این مدل وابسته به رنگ درب حیاط ساده می‌باشد تا زیبایی کار دوچندان شود؛ برای ساخت این مدل برخلاف دیگر انواع درب مانند درب لابی، درب ضد سرقت و درب تمام چوب، متریال خاصی وجود ندارد و قسمت عمده‌ای از متریال را فلز، چودن و فولاد تشکیل می‌دهند. ترکیب این متریال با گلس و چوب بیشتر به سفارش مشتری، مدل درب فلزی ورودی ساختمان و قیمت درب حیاط بستگی خواهد داشت.

درب ورودی ساختمان و حیاط از چندین قسمت تشکیل‌شده است:

  • ستون‌های نگه‌دارنده
  • ضخامت زیر کار
  • لنگه درب
  • یراق‌آلات

 ستون‌ها و صفحات نگه‌دارنده برای استحکام کار استفاده می‌شود؛ چراکه درب ورودی ویلایی و فرفورژه به سبب متریال فلز، از وزن بالایی برخوردارند. واحدهای تولیدی درب فلزی و فرفورژه با داشتن تکنولوژی‌های خاص، نمای درب ورودی را طراحی و روانه بازار می‌کنند. وجود این تکنولوژی و ابزارآلات خاص، تولید انواع مدل درب فلزی ورودی ساختمان را آسان کرده است.

عرضه انواع درب ورودی حیاط و ویلایی با طراحی خاص

درب ورودی حیاط| بهترین انواع درب ورودی ویلایی باقیمت ارزان| RaaddooR

خرید عمده درب های ساده فلزی

ساخت درب ورودی به سبک و سیاق مدرن و ترکیب این طرح‌ها با سبک ایرانی اسلامی، تحول بزرگی را در نمای درب ورودی ساختمان به وجود آورده است. درب ورودی ویلایی از انواع درب ورودی ساختمان به شمار می‌رود؛ اما در طراحی درب ورودی ویلایی نسبت به انواع درب تفاوت‌هایی دیده می‌شود. در نمای درب ورودی برخلاف دیگر انواع درب، سعی شده تا حداکثر هنر و زیبایی بصری پیاده شود.

 وجود گل نرده‌ها و پیچش فلزی در این مدل درب فلزی ورودی ساختمان، گواه بر این مسئله می‌باشد. قیمت این درب تأثیر مستقیمی بر متریال و کیفیت تولید درب‌های ورودی ویلایی دارد؛ به‌نحوی‌که بر رنگ درب ورودی نیز تأثیرگذار است؛ بنابراین می‌توان گفت پیچش و خمش فولاد در درب فلزی و فرفورژه از قیمت درب ورودی و هزینه پرداختی مشتری منشأ می‌گیرد.

شما با مراجعه به مراکز فروش عمده درب ورودی ویلایی و حیاط در تهران و کرج، انواع درب فلزی را مشاهده و از قیمت درب ورودی ساختمان مطلع خواهید شد؛ اما بهترین راه برای مشاهده انواع مدل درب فلزی ساختمان و آگاهی از لیست قیمت، سایت‌های فروش اینترنتی تحت اختیار تولیدکنندگان این حوزه می‌باشد؛ چراکه در این روش بدون دخالت واسطه و دلال و پرداخت هزینه مازاد بر تولید، با اطمینان خاطر از تولیدکننده درب فلزی خرید صورت خواهد گرفت.

بیشتر بدانید : فروش درب ضد سرقت

پرفروش‌ترین مدل درب فلزی ورودی حیاط در بازار

از پرفروش‌ترین مدل‌های درب فلزی ورودی ساختمان می‌توان به مدل درب حیاط ساده و شیک اشاره کرد؛ در این مدل با حداقل فعالیت استادکار و متریال مصرفی، محصول شیک و لاکچری تحویل مشتری داده می‌شود. استفاده از رنگ درب ورودی در زیبایی کار بسیار حائز اهمیت است؛ رنگ‌هایی که موجب افزایش هارمونی درب با عمارت شما می‌شوند. اشتراک بین رنگ درب حیاط ساده و نمای درب ورودی حیاط، زیبایی کار را دوچندان خواهد کرد.

درب ورودی حیاط| بهترین انواع درب ورودی ویلایی باقیمت ارزان| RaaddooR

فروش عمده درب فرفورژه و نفررو

 درب ورودی ساختمان مسکونی با درب ورودی ویلایی تفاوت دارد؛ مدل درب فلزی در درب ورودی ساختمان مسکونی برای افزایش امنیت، متریال و یراق‌آلات منحصربه‌فرد خود را می‌طلبد؛ برای مثال استفاده از باکس‌های فولادی به‌جای ستون‌های بتنی در این درب‌ها، علاوه برافزایش قیمت درب ورودی حیاط، زیبایی مدل درب فلزی ورودی ساختمان را دوچندان خواهد کرد.

در مدل درب حیاط ساده و شیک این ستون‌های فلزی بودند که تنها برای استحکام استراکچر درب بکار می‌رفتند؛ اما در درب‌های ورودی ساختمان مسکونی برای افزایش زیبایی هنری، باکس‌های فولادی فلزی منحصربه‌فرد به‌جای ستون‌ها قرار داده می‌شوند. بااین‌حال پرفروش‌ترین مدل درب فلزی ورودی ساختمان به مدل درب حیاط ساده و شیک اختصاص دارد؛ چراکه خریدوفروش عمده درب ورودی حیاط و درب فلزی باقیمت پایین، سهم بزرگی از معاملات بازار را به خود اختصاص می‌دهد.

فروش عمده انواع مدل درب فلزی و درب ورودی حیاط

فروش و عرضه عمده انواع مدل درب فلزی ویلایی و فرفورژه، در مراکز فروش وابسته به تولیدکننده صورت می‌پذیرد. این مراکز به‌منظور حفظ ثبات نرخ قیمت درب ورودی حیاط، به تعداد بالا در سراسر کشور راه‌اندازی شده‌اند. شرکت‌های تولیدی درب ساختمان با راه‌اندازی این نمایندگی‌ها در اقصی نقاط کشور، کار را برای واسطه‌ها و دلالان این حوزه سخت دشوار می‌کند.

بیشتر بدانید : درب ضد سرقت ارزان

شما برای خرید عمده درب ورودی و فروش در بازار با چندین و چند قیمت مواجه خواهید شد؛ اما با رجوع به این مراکز و نمایندگی‌ها، قیمت ارزان و ثابتی را مشاهده خواهید کرد. راهکار راحت‌تر برای این موضوع، مراجعه به سایت‌های خریدوفروش عمده اینترنتی درب‌های ساختمانی می‌باشد؛ چراکه بدون صرف هزینه و زمان، انواع مدل درب حیاط ساده و شیک را مشاهده و از قیمت درب ورودی مطلع خواهید شد. از طرفی با سفارش ابعاد درب ورودی در کوتاه‌ترین زمان محصول موردنظر را دریافت خواهید کرد.

درب حیاط ساده آهنی محصولی مناسب باقیمت پایین

درب ورودی حیاط| بهترین انواع درب ورودی ویلایی باقیمت ارزان| RaaddooR

درب فلزی ویلایی ساده

درب حیاط ساده آهنی، محصولی بسیار ارزان برای ویلاها به شمار می‌رود؛ قیمت درب حیاط در این مدل به‌صرفه‌تر از مدل درب حیاط ساده و شیک می‌باشد. ابعاد درب ورودی حیاط در این مدل کوچک‌تر از انواع دیگر بوده و همین موضوع در کاهش قیمت محصول، نقش زیادی دارد. از طرفی در درب حیاط ساده آهنی، رنگ یکدست بوده و دامنه رنگی بالایی استفاده نخواهد شد.

شما با مراجعه به مراکز و نمایندگی‌های معتبر وابسته به تولیدکننده، می‌توانید انواع مدل درب حیاط ساده و شیک را مشاهده و از لیست قیمت درب حیاط مطلع شوید. از مزایای ارتباط با واحد تولیدی در سایت‌های فروش، به سفارشی بودن ابعاد درب می‌توان اشاره کرد؛ بنا به‌اندازه درگاه و چارچوب ورودی ساختمان، ابعاد درب را به تولیدی اطلاع داده و محصول خود را در زمان مقرر تحویل می‌گیرید. این مسئله در درب ورودی ساختمان مسکونی و دیگر انواع صدق می‌کند. شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR) با ساخت انواع مدل درب فلزی و ورودی ساختمان، شمارا در زیبایی هر چه بیشتر ورودی عمارت یاری می‌کند.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR) تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی واداری، مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Metal Door

درب فلزی | خریدوفروش عمده بهترین مدل درب فلزی ورودی ساختمان |RaaddooR

سفارش و تولید انواع درب فلزی با طرح های متنوع در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.