خانه / درب ضد سرقت / درب ضد سرقت دولنگه | مرکز فروش درب های ضد سرقت |RaaddooR

درب ضد سرقت دولنگه | مرکز فروش درب های ضد سرقت |RaaddooR

Double safety door

درب ضد سرقت دو لنگه لوکس

درب ضد سرقت دولنگه را معمولاً می‌توانید در تالارها و رستوران‌های مجلل بیابید؛ در این‌گونه از درب‌های ضد سرقت، چون اندازه تعیین‌شده محل درب بیشتر از ابعاد استاندارد است، ابعاد در نظر گرفته سفارشی خواهد بود و می‌توان از درب ضد سرقت دو لنگه استفاده کرد.

Double safety door

درب ضد سرقت دولنگه

وجود درب ضد سرقت دو لنگه لوکس برای نمایش منحصربه‌فرد عمارت و جلب‌توجه افراد بسیار حائز اهمیت است؛ این درب‌ها معمولاً در طرح‌های گوناگونی تولید و عرضه می‌گردند و اینکه شما چه نوع درب ضد سرقت لوکسی را مناسب محل موردنظر خود انتخاب می‌کنید، به نوع معماری و دکوراسیون داخلی تالار یا رستوران یا منزل بستگی دارد.

اگر معماری منزل شما و دکوراسیون داخلی آن سنتی است، می‌توانید از درب ضد سرقت دو لنگه لوکس که با طرح‌های سنتی تولید می‌شوند، بهره ببرید؛ شاید تأکید بر روی درب ضد سرقت دو لنگه آن‌هم از دسته لوکس، کمی تعجب‌برانگیز باشد. باید گفت این درب‌ها چون در مکان‌های بسیار مهم مانند باغ تالارها، هتل‌ها و … مورداستفاده قرار می‌گیرند، نسبت به انواع دیگر بیشتر در دید افراد بوده و ظاهر شکیل در دید مخاطب، وجهه بصری عمارت را دوچندان خواهد کرد.

 پس طرح و نوع ساخت این درب‌ها می‌بایست بسیار لوکس و چشم‌نواز باشد؛ چراکه درب ورودی اولین نمایی است که مهمانان شما خواهند دید. اگر شما این درب‌ها را برای هتل یا رستوران در نظر دارید، لوکس بودن این دسته از درب‌های ضد سرقت، بر کسب‌وکار شما تأثیر به سزایی خواهد گذاشت.

بیشتر بدانید : درب چوبی ورودی ساختمان

ابعاد درب ضد سرقت دولنگه

Double safety door

Double safety door

قبل از این‌که در مورد ابعاد درب ضد سرقت دو لنگه صحبت کنیم، بهتر است اندکی ابعاد درب ضد سرقت معمولی را بررسی کرده و برای درک بیشتر، به مقایسه بپردازیم. معمولاً درب‌های ضد سرقت موجود در بازار در ابعاد استاندارد تهیه می‌شوند؛ این ابعاد بسته به اینکه درب ضد سرقت شما ایرانی باشد یا ترک و چینی، اندکی اما حدود پنج سانتی‌متر می‌تواند متفاوت باشد.

ابعاد درب ضد سرقت معمولاً ۲۱۰*۱۱۰ و ۲۱۰*۱۰۵ می‌باشد؛ به‌طورمعمول درب ضد سرقت در اندازه‌های مذکور تهیه می‌شوند. برای نصب درب ضد سرقت به روش قدیمی، از چهارچوب انتظار استفاده می‌شود و می‌بایست عرض و طول داخل به داخل فریم انتظار، حدود یک سانتی‌متر نسبت به پشت‌به‌پشت درب بیشتر باشد که اصطلاحاً به آن بادخور گفته می‌شود.

بیشتر بدانید: خرید اینترنتی درب ضد سرقت با قیمت مناسب

Double safety door

Double safety door

ابعاد درب ضد سرقت دولنگه معمولا بیشتر از اندازه معمول است؛ البته اگر محلی که برای نصب درب ضد سرقت در نظر دارید با اندازه‌های استاندارد بیان‌شده متفاوت است، به‌هیچ‌عنوان جای نگرانی نیست! چراکه بسیاری از شرکت‌ها و تولیدکنندگان درب ضد سرقت، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده‌اند که ابعاد کمتر یا بیشتر از حالت استاندارد را تولید کنند. این مغایرت در اندازه ممکن است تا حدی برای شما هزینه آور باشد.

ابعاد سفارشی درب ضد سرقت دو لنگه، بیشتر از حالت استاندارد آن است؛ به‌طور مثال اگر اندازه درب گاه ۱٫۵ تا ۲ متر باشد، شما دیگر نمی‌توانید درب ضد سرقت تک لنگه را انتخاب کنید و می‌بایست از درب ضدسدقت ۱٫۵ تا ۲ لنگه استفاده نمایید. البته در اندازه‌های بیش از ۲ متر نیز می‌توان درب ضد سرقت تهیه کرد، ولی این ابعاد معمول نبوده و معمولاً به سفارش افراد توسط شرکت‌های سازنده ساخته می‌شود.

فروش درب ضد سرقت دو لنگه

فروش درب ضد سرقت از نوع دو لنگه در اقصی نقاط کشور انجام می‌پذیرد؛ کار درب ضد سرقت دولنگه همانند دیگر انواع درب ضد سرقت است، اما باکمی تفاوت! درب ضد سرقت دو لنگه ازنظر اندازه ۱٫۵ تا ۲ برابر درب ضد سرقت معمولی می باشد؛ البته باید گفت منظور از ابعاد هر درب نسبت به دیگری، بنا به محل استفاده و ویژگی‌های درگاه مکان، متفاوت است.

معمولاً درب ضد سرقت دو لنگه در ۲ مکان بیشتر دیده می‌شود:

  •  هتل‌ها، رستوران‌ها و اداراتی که برای درب ورودی خود، از درب ضد سرقت دو لنگه استفاده می‌کنند.
  • خانه‌هایی که به دلیل زیبایی، امنیت و کارایی این دسته از درب‌های ضد سرقت، مایل هستند از درب ضد سرقت دو لنگه در درب ورودی ساختمان خود استفاده کنند. ترکیب چوب و فلز برای افزایش استحکام و پرداخت بصری آن، در قالب طرح‌های زیبایی که در درب می‌توان بکار برد، زیبایی خاصی را به درب‌های ضد سرقت دو لنگه خواهد بخشید.

ساختار درب ضد سرقت دو لنگه

ساختار درب ضد سرقت دو لنگه نیز همانند درب ضد سرقت تک لنگه می‌باشد؛ آنچه در خرید درب ضد سرقت مدنظر بسیاری از خریداران است، اول‌ازهمه امنیت و نفوذناپذیری نسبی این‌گونه از درب‌ها می‌باشد؛ بعدازآن زیبایی و طرح‌های جدید درب‌های ضد سرقت بیشترین عامل جذب خریداران است. البته ناگفته نماند که قیمت دربهای ضد سرقت نیز یکی از مهمترین ملاک ها در انتخاب درب ضد سرقت خواهد بود.

Lobby Safety Door

درب ضد سرقت دولنگه

چون اندازه درب ضد سرقت دو لنگه بزرگ‌تر از حد استاندارد است، سعی می‌شود در ساخت چارچوب این درب، از متر یال‌های مقاوم‌تری استفاده شود؛ در کل، ضخامت چارچوب این درب‌ها را افزایش می‌دهند تا بتوانند وزن بالای این درب‌ها را تحمل و مهارکنند.در کارخانه تلاش می‌شود برای تأمین امنیت بیشتر در درب ضد سرقت دو لنگه، از دو ورق فولادی باضخامت ۱٫۵ میلی‌متر بجای یک ورق فولادی استفاده شود تا استحکام درب ضد سرقت دو لنگه افزایش یابد.

خرید درب ضد سرقت دو لنگه

خرید درب ضد سرقت ۲ لنگه و ۱٫۵ لنگه، اندکی با خرید درب ضد سرقت تک لنگه متفاوت است؛ درب ضد سرقت در اندازه‌های استاندارد تهیه و در نمایندگی‌های فروش در دسترس بسیاری از خریداران قرار می‌گیرد.درب ضد سرقت دو لنگه، یک مورد خاص در این صنعت محسوب می‌شود؛ چراکه خریدار درب ضد سرقت دو لنگه نسبت به تک لنگه، بسیار کمتر است؛ پس سازندگان این‌گونه از درب‌ها سعی دارند، کاتالوگی از انواع طرح‌ها و اندازه درب‌ها را تهیه کنند تا مشتری درب موردنظر خود را از روی کاتالوگ انتخاب کرده و بنا به‌اندازه موردنظر، درب ضد سرقت دو لنگه ساخته شود.

شما برای خرید درب ضد سرقت دو لنگه و ۱.۵ لنگه، دو راه انتخابی خواهید داشت؛ یا به کارخانه‌ها و نمایندگی‌های فروش مراجعه کرده، درب خود را انتخاب کنید و با ارسال اندازه سفارشی، محصول را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید و یا با خرید اینترنتی درب ضد سرقت دو لنگه، از مزایای خرید اینترنتی بهره‌مند شوید.

بیشتر بدانید: بروزترین قیمت درب های ضد سرقت در بازار

می‌توانید با مراجعه به سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی، درب منتخب را سفارش داده و با صرف کمترین زمان و هزینه ممکن، فرصت دریافت مستقیم محصول از تولیدکننده را داشته باشید. برای این مهم در ابتدا با واحد فروش تماس گرفته و با ثبت درخواست و واریز پیش پول، واحد تولید شروع به ساخت محصول مدنظر می‌کند.

قیمت درب ضد سرقت دو لنگه

درب ضد سرقت دو لنگه ازلحاظ کاربرد و زیبایی بدون رقیب است؛ چراکه درب ضد سرقت دو لنگه دارای ویژگی‌هایی می‌باشد که درب‌های قدیمی فاقد آن هستند. درگذشته درب‌های آهنی دو لنگه در اندازه‌های مختلف ساخته می‌شد و به‌جای درب ضد سرقت دو لنگه امروزی، به کار می‌رفت؛ اما این درب‌ها زیبایی چندان خاصی نداشتند؛ به‌مرور با ساخت درب‌های ضد سرقت دو لنگه چوبی این سری از درب‌های آهنی از دور رقابت حذف شدند.

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی

این درب‌ها چون به‌طور کامل از آهن تهیه می‌شدند، دست سازندگان در اجرای طرح‌های مدرن و زیبا، بر روی این دسته از درب‌ها باز نبود. از طرفی این درب‌ها در مقابل خوردگی و زنگ‌زدگی مقاومت چندانی ندارند؛ در ساخت این درب‌ها از قفل‌هایی استفاده می‌شد که به‌راحتی برای سارقان قابل دستکاری و باز شدن بود؛ بنابراین تمامی این برتری‌ها باعث شد که درب ضد سرقت به‌راحتی جایگزین این درب‌ها شود.

رقیب دیگری که درب ضد سرقت دولنگه آن را از میدان به درکرد، درب‌های تمام چوب بودند. درب‌های ورودی چوبی که به درب‌های تمام چوب معروف هستند، شاید ازنظر زیبایی، مدنظر بسیاری از خریداران باشند؛ ولی قیمت بالا و امنیت پایین آن‌ها و نیز امکانات به‌کاررفته در ساختار درب ضد سرقت مانند استفاده از متریال عایق (پشم سنگ و یونولیت) درب، وجود قفل‌های جدید و به‌روز که روی درب ضد سرقت قابل سوار کردن است و …باعث شد که درب ضد سرقت دو لنگه تا حدی بتواند بر تمام رقیبان در این سری از درب‌ها پیروز شود.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده و عرضه‌کننده انواع درب ساختمان تجاری -اداری و مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاع از لیست قیمت‌ها و سفارش محصول، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company

راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Cheap safe door

درب ضد سرقت ارزان | لیست قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج |RaaddooR

خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان با بهترین کیفیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.