راد دٌر
خانه / درب داخلی / درب تمام چوب |خریدوفروش عمده درب تمام چوب| RaaddooR

درب تمام چوب |خریدوفروش عمده درب تمام چوب| RaaddooR

درب تمام چوب

خرید انواع درب تمام چوب

درب تمام چوب انواعی از درب می‌باشد که استفاده از متریال چوب در استراکچر آن، بیشترین مقدار را نسبت به دیگر انواع داشته است. درب، بنا به محل استفاده، دسته‌های مختلفی را شامل می‌شود؛ اما درب تمام چوب به سبب متریال اصلی خود (چوب)، بیشتر به‌عنوان درب لابی، ورودی ساختمان و درب‌های داخلی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

All wood door

All wood door

 در ساخت درب تمام چوب و درب چوبی ورودی ساختمان ، حداکثر تلاش شرکت درب چوبی در نمایش بی‌عیب و نقص ساختار چوب بوده تا به این وسیله، زیبایی بصری درب افزایش یابد. درب‌های تمام چوب جدید، بسته به نوع چوب به‌کاررفته و طراحی هر درب، شناخته می‌شوند؛ در درب‌های روکش گردو بافت زیبای چوب، نمای منحصربه‌فردی را به درب می‌بخشد. برای خرید انواع درب تمام چوب، می‌بایست به مراکز و نمایندگی‌های معتبر مراجعه و از خدمات پس از فروش این مراکز اطمینان حاصل نمایید؛ چراکه درب چوبی برخلاف دیگر انواع، دقت بیشتری را در نگهداری می‌خواهد.

مشخصات درب تمام چوب

 این نوع درب مشخصات خاص خود رادارند، اما این شاخص‌ها به دو صورت می‌باشند؛ ساختاری و ظاهری. در شاخصه ساختاری، متریال مدنظر قرار می‌گیرد و در شاخصه ظاهری درصد زیبایی.

All wood door

All wood door

 هر درب از سه جزء لنگه، چارچوب و یراق‌آلات تشکیل می‌شود. چهارچوب درب بر اساس دکوراسیون و سفارش شما، چوبی یا فلزی خواهد بود؛ چهارچوب فلزی می‌تواند ساده یا فرانسوی باشد. چارچوب فرانسوی به سبب مقاومت، دقت ابعادی و کیفیت سطح، نسبت به انواع چارچوب ساده، بیشتر مورداستفاده قرار می‌گیرد. از سوی دیگر چارچوب چوبی ازنظر طراحان، برای درب‌های چوبی در نظر گرفته می‌شود؛ زیرا زیبایی درب داخلی را دوچندان می‌کند.

لنگه درب چوبی قسمتی است که بخش اعظم چوب مصرفی در آن به‌کاررفته است؛ بنابراین نتیجه تلاش تولیدکننده در این قسمت خلاصه خواهد شد. درب تمام چوب به دربی گفته می‌شود که هیچ‌یک از مصنوعات چوبی از قبیل ام دی اف (mdf) و اچ دی اف (hdf) در استراکچر آن به کار نرفته باشد؛ به همین دلیل قیمت درب تمام چوب به نسبت بالاتر از انواع دیگر است. تولیدکننده و شرکت درب چوبی برای ساخت درب موردنظر می‌بایست از دانش تخصصی و مهارت کافی بهره‌مند باشد؛ چراکه زیبایی درب، آن‌هم تمام چوب، به هنر دست استادکار، بازمی‌گردد.

 ساخت درب چوبی اتاق

All wood door

درب تمام چوب

این نوع درب تنها برای درب ورودی لابی ساختمان به کار نمی‌روند، بلکه در داخل ساختمان و برای جداسازی فضاهای داخلی عمارت نیز به کار می‌روند. بسته به نوع چوب مورداستفاده، ظاهر درب نیز متغیر خواهد بود. این موضوع رابطه مستقیمی با دکوراسیون داخلی و خارجی خانه دارد؛ بنابراین در سفارش ساخت درب چوبی برای اتاق، نهایت دقت را مبذول فرمایید. چوبی که در ساخت درب تمام چوب استفاده می‌شود، می‌تواند راش، بلوط، گردو، چوب روس و یا کاج باشد که هر یک، ویژگی‌ها، مزایا و معایب خاص خود رادارند. شرکت‌های درب چوبی در مشاوره برای ساخت و تولید این دسته از درب‌ها، به‌دقت در انتخاب نوع چوب تأکید می‌کنند.

خرید درب تمام چوب لابی

از مهم‌ترین دسته‌های درب چوبی، به درب ورودی لابی می‌توان اشاره کرد. اجزای به‌کاررفته در این درب، با آنچه در درب اتاق‌خواب گفته شد، متفاوت می‌باشد؛ استفاده از شیشه‌های ونی گلس، روکوب بندی شیک، برجستگی زیبا در اثر CNC یا منبت‌کاری و … ازجمله ویژگی‌های درب ورودی چوبی می‌باشد.

چوب استفاده‌شده می‌بایست تحمل آفتاب را داشته باشد؛ چراکه در برخی ساختمان‌ها، درب ورودی، در محیط بیرونی ساختمان و در معرض تابش خورشید قرار دارد؛ برای مثال جنس چوب گردو مقاومت خوبی دارد، اما چوب راش به‌مرورزمان رنگ خود را از دست می‌دهد. رعایت این نکات در هنگام خرید درب تمام چوب، در افزایش طول عمر درب شما تأثیر بسزایی دارد. در درب ورودی و درب لابی به سبب تردد زیاد، برای کاهش خوردگی قسمت زیرین درب، از ورق گالوانیزه بهره می‌برند؛ البته این موضوع در زیبایی کار تأثیر منفی دارد و به سفارش مشتری انجام می‌پذیرد.

قیمت درب تمام چوب

All wood door

درب داخلی

درب‌های تمام چوب‌بر خلاف درب‌های MDF و HDF قیمت بالاتری دارند؛ چراکه در ساخت این درب‌ها از چوب خالص، بدون هیچ پروفیلی استفاده می‌شود. قیمت درب تمام چوب را می‌توان با مراجعه به مراکز و نمایندگی‌های معتبر ازجمله نمایندگی‌های شرکت RaaddooR در سراسر کشور دریافت کرد؛ اما قبل از خرید درب چوبی می‌بایست از ویژگی‌ها و خصوصیات این نوع درب اطلاع داشته باشید.در خرید عمده درب تمام چوب،شرکت درب چوبی با ارائه درب های داخلی ارزان، قیمت درب های چوبی را به نفع عمده ساز کاهش می دهند.

 شما باید بدانید چرا قیمت درب تمام چوب روس از قیمت درب تمام چوب گردو و راش کمتر است. تراکم کدام چوب بیشتر و عمر کدام نوع کمتر است. همه این موارد در تعیین قیمت درب مؤثرند؛ چون چوب مصرفی در ساخت درب، بیشترین هزینه پرداختی را به خود اختصاص می‌دهد. حال بسته به سفارش (CNC کاری، استفاده از گلس، یراق‌آلات و …) قیمت درب تمام چوب، افزایش یا کاهش پیدا می‌کند.

درب تمام چوب ارزان‌قیمت

در کنار تمامی موارد ذکرشده، اگر از متریال ارزان‌تری استفاده کنیم، قیمت پرداختی نیز کاهش پیدا می‌کند. برای مثال چوب روس قیمت پایین‌تری نسبت به انواع دیگر دارد؛ از طرفی طراحی ساده هم زیبایی کار را زیاد می‌کند و هم قیمت را پایین می‌آورد. برای کاهش هزینه پرداختی، از یراق‌آلات ساده می‌توان استفاده کرد؛ ضمن اینکه روکوب را نیز از لیست سفارش حذف کنیم. خرید درب تمام چوب هزینه خود را دارد، اما با رعایت موارد فوق می‌توان هزینه پرداختی را کاهش داد.

All wood door

طرح درب داخلی

خریدوفروش عمده درب چوبی و داخلی

فروش عمده درب تمام چوب در فروشگاه‌های معتبر انجام می‌پذیرد، اما توصیه ما مراجعه به نمایندگی‌های برند معتبر می‌باشد.این مدل درب (چه درب لابی و چه درب داخلی) محصولی است که کیفیت ساخت در آن، بسیار حائز اهمیت است و بی‌تجربگی در ساخت آن، خسارات جبران‌ناپذیری را ایجاد خواهد کرد.

شما با مراجعه به مراکز فروش شرکت RaaddooR در سراسر کشور، می‌توانید از انواع درب‌های داخلی و تمام چوب بازدید کرده و بنا به مشاوره انجام‌شده با این مراکز، محصول منتخب را سفارش دهید. زمان تحویل برای خریداران عمده بسیار اهمیت دارد؛ لذا در زمان‌بندی سفارش‌های عمده درب چوبی، اولویت ساخت و تحویل، با مشتریان عمده خواهد بود. عمده سازان با خرید عمده درب تمام چوب از برند معتبر (به دلیل ارتباط مستقیم با تولیدکننده)، علاوه بر اینکه هزینه کمتری را نسبت به فروشگاه‌ها تقبل می‌کنند، از خدمات تولیدکننده نیز نهایت بهره را خواهند برد.

عرضه اینترنتی درب‌های تمام چوب

All wood door

درب داخلی چوبی

برای خرید درب‌های داخلی و لابی، راه‌حل ساده‌تری نیز پیش روی شماست. درواقع به‌جای صرف انرژی و هزینه برای خرید درب تمام چوب، کافی است چند کلیک ساده انجام داده و خود را به معتبرترین برندهای ایران مرتبط کنید. تولیدکنندگان درب‌های چوبی، برای ارتباط راحت مشتریان، با راه‌اندازی سایت‌های فروش، مشکلات واسطه‌گری را در بازار کاهش می‌دهند. شما در این سایت‌ها نمونه‌های متعدد درب تمام چوب را مشاهده می‌کنید، از مشاوره رایگان مشاورین شرکت بهره می‌برید و محصول مرتبط باسلیقه و هزینه پرداختی خود را انتخاب می‌کنید. لازم به ذکر است، تولیدکننده، درب‌های تمام چوب جدیدی که بر اساس درب‌های مدرن طراحی و تولید می‌شوند را نیز به منصه ظهور می‌گذارد.

شما با در اختیار گذاشتن ابعاد درگاه خود، درب را سفارش می‌دهید؛ در این مرحله تولید درب کلید می‌خورد. در مرحله نهایی، پس از پرداخت هزینه شرکت، درب‌های سفارشی را به‌صورت رایگان در هر منطقه‌ای از کشور تحویل خواهیم داد.

بیشتر بدانید : خرید اینترنتی درب ضد سرقت

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده و عرضه‌کننده انواع درب ساختمان تجاری -اداری و مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاع از لیست قیمت‌ها و سفارش محصول، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128428184
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Wooden door of the room

درب چوبی اتاق | مرکز خرید عمده انواع درب داخلی | RaaddooR

انواع طرح درب چوبی اتاق درب چوبی اتاق از مهم‌ترین پنل های دکوراسیون در عمارت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.